Current Image

Filtry

BRODZIKI ASYMETRYCZNE

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Brodzik asymetryczny

Brodzik asymetryczny to rozwiązanie, które często sprawdza się w przypadku łazienek o niestandardowych wymiarach. Wybierając brodzik asymetryczny o jednym dłuższym boku, możemy często w optymalny sposób wykorzystać dostępną w łazience przestrzeń. Decydując się na brodzik asymetryczny, powinniśmy pamiętać, że większość modeli dostępna jest, podobnie jak asymetryczne wanny, w wersji prawej i lewej. Warto więc przed zakupem sprawdzić, czy wybrany model na pewno spełni nasze oczekiwania.

W sklepie internetowym Komfort dostępny jest szeroki wybór wyselekcjonowanych brodzików asymetrycznych czołowych polskich i zagranicznych producentów armatury. Jeżeli planujecie wykorzystać asymetryczny brodzik w swojej łazience, zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi aktualnie modelami. Staramy się, aby nasza oferta brodzików asymetrycznych była stale poszerzana i odzwierciedlała aktualne trendy w aranżacji łazienek.

Brodzik asymetryczny głęboki czy niski?

Decydując się na brodzik asymetryczny, poza jego kształtem musimy wziąć pod uwagę również głębokość, czyli wysokość ścian brodzika. W naszej ofercie dostępne są zarówno brodziki asymetryczne niskie, jak i wysokie modele. Jakie są zalety poszczególnych rodzajów asymetrycznych brodzików? Zacznijmy może od brodzików asymetrycznych niskich. Największym atutem tego rodzaju modeli jest nowoczesny i minimalistyczny wygląd. Niskie brodziki asymetryczne możemy często wpuścić w posadzkę, tworząc bezprogową kabinę prysznicową. Takie rozwiązanie jest często stosowane również w przypadku coraz popularniejszych kabin prysznicowych typu walk in. Niskie brodziki asymetryczne są również dużo wygodniejsze i bezpieczniejszy w sytuacji, gdy z kabiny często korzystają małe dzieci lub seniorzy.

Kilka istotnych zalet ma także brodzik asymetryczny głęboki. Wyższe ścianki brodzika sprawiają, że możemy go od czasu do czasu wykorzystać jak niewielką wannę. Można w ten sposób zrobić szybkie pranie, wykąpać małe dziecko lub domowego zwierzaka. Wysokie ścianki brodzika asymetrycznego będą również zminimalizować chlapanie wody poza kabinę prysznicową.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.