Current Image

Filtry

LUSTRA ŁAZIENKOWE Z OŚWIETLENIEM LED

266 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lustra łazienkowe LED

Lustro to obowiązkowy element wyposażenia łazienki. Niezależnie od tego, czy jest to główna łazienka, z której korzystają domownicy, czy niewielka łazienka dla gości, musi znaleźć się w niej lustro. Jednym z najnowszych bestsellerów w tej kategorii są podświetlane lustra łazienkowe LED. Po takie ledowe lustra do łazienki sięgamy przede wszystkim w przypadku nowoczesnych, designerskich aranżacji tego pomieszczenia.

Ten nowy trend znalazł odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu. W stałej sprzedaży posiadamy przeróżne lustra łazienkowe LED. Są to zarówno lustra ledowe do łazienki okrągłe, prostokątne, owalne i kwadratowe. Łącznie w stałej sprzedaży mamy niemal 100 różnych modeli luster łazienkowych LED. Są to między innymi produkty z najnowszych kolekcji wyposażenia łazienek firm Cersanit, Ruke, Elita, Koło czy Roca.

Lustra ledowe do łazienki – najważniejsze zalety

Jakie zalety mają lustra ledowe do łazienki? Co wyróżnia takie nowoczesne lustra i dlaczego warto zdecydować się na taki model?

  • Największą zaletą lustra ledowego do łazienki jest oczywiście oświetlenie. Daje ono delikatnie rozproszone światło o neutralnej barwie, które nie rzuca ostrych cieni i nie zniekształca twarzy. Takie oświetlenie jest idealne do codziennego nakładania makijażu, stylizacji włosów czy innych zabiegów pielęgnacyjnych.
  • Lustra łazienkowe LED dostępne są w bardzo dużej liczby wzorów i kształtów. Dzięki temu bez trudu dobierzemy lustro ledowe dopasowane do naszej łazienki wymiarami i stylem.
  • Zastosowanie technologii LED sprawia, że lustra ledowe do łazienki zużywają bardzo mało energii elektrycznej. Cechują się również bardzo niską awaryjnością. Jest więc duża szansa, że lustro LED posłuży nam bezawaryjnie przez długie lata.
  • Na rynku pojawiają się coraz bardziej zaawansowane modele łazienkowych luster LED wyposażone w różnego rodzaju dodatkowe funkcje. Są to na przykład ledowe lustra z głośnikami bluetooth, czy też modele z matą grzewcza zapobiegającą parowaniu lustra.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady