leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

KRZESŁA I FOTELE BIUROWE (OBROTOWE)

163 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Krzesła i fotele biurowe (obrotowe)

Coraz częściej prowadzimy siedzący tryb życia wynikający z charakteru naszej pracy. Ta wymaga wielogodzinnej obecności przy biurku, zazwyczaj w pozycji siedzącej. Zwykło się mówić, że skoro jedną trzecią życia poświęcamy na sen, warto zainwestować w dobry materac. Dlaczego by więc nie zainwestować w jakościowe krzesła i obrotowe fotele biurowe, skoro wielu z nas jedną trzecią część życia, przynajmniej tego zawodowego, spędza w pozycji siedzącej.

Dobre krzesła i obrotowe fotele biurowe – kwestia zdrowia i wygody

Dobrze wyprofilowane krzesło biurowe lub fotel, które zapewnia odpowiednie podparcie dla kręgosłupa, pozwoli nie tylko odgonić widmo bólu pleców, ale także uchroni nas przed znacznie poważniejszymi problemami, wynikającymi z długotrwałego narażenia kręgosłupa na nieprawidłowe ustawienie. Jakościowe krzesła i obrotowe fotele biurowe to więc kwestia zdrowia – gdy myślimy o tym produkcie długofalowo – ale także kwestia codziennego komfortu pracy. Wygodny fotel biurowy zapewni nam odpowiednie warunki do koncentracji i twórczego działania. Dlatego jeśli zastanawiamy się, czy warto zainwestować w naprawdę dobre krzesła biurowe lub fotele obrotowe, to odpowiedź jest jednoznaczna – oczywiście, że tak.

Krzesło i fotel biurowy w Twoim domu

Coraz częściej pracujemy z domu i to z różnych powodów. Praca zdalna ma wiele plusów – pozwala nam zaoszczędzić czas spędzany dotychczas na dojazdach, a także w bardziej elastyczny sposób łączyć obowiązki zawodowe z domowymi. Jednakże praca z domu wymaga także pewnych przygotowań. Jednym z nich organizacja miejsca do pracy, którego nieodłącznym elementem jest krzesło lub fotel biurowy. Zanim więc rozpoczniemy swoją przygodę z home office, sprawdźmy dostępną ofertę krzeseł i foteli biurowych, na przykład na komfort.pl, i odpowiednio przygotujmy swój domowy kącik do pracy. Pamiętajmy także, że dobrze wyprofilowane krzesło czy duże, wygodne biurko, to nie tyle dodatkowe wydatki, ale obowiązkowy zestaw, jeśli planujemy pracować z domu regularnie. Warto zainwestować więcej w swoje zdrowie i komfort pracy.

Krzesła biurowe - oferta Komfortu

Krzesła biurowe kojarzą nam się często z typowo użytkowymi meblami. Takie krzesła obrotowe biurowe są więc wygodne i ergonomiczne, jednak niekoniecznie wpisują się w eleganckie i dobrze przemyślane aranżacje wnętrz. Nie ma to większego znaczenia w przypadku krzesła do biura, nieco jednak inaczej wygląda to, gdy wybieramy krzesła biurowe do domu.

W ofercie naszego sklepu znajdziecie zarówno typowe krzesła biurowe obrotowe, jak i wytrzymałe krzesła biurowe eleganckie, które z powodzeniem możecie wykorzystać w ciekawie urządzonym home office. Jakie krzesła biurowe do domu cieszą się w naszym sklepie największą popularnością? Jeśli chodzi o eleganckie krzesła obrotowe bez kółek, to najbardziej uniwersalnym wyborem są modele w stonowanych, ponadczasowych kolorach. Są to więc na przykład krzesła biurowe do domu czarne, białe czy też krzesła w różnych odcieniach koloru szarego. Nie oznacza to oczywiście, że jesteśmy skazani na taką neutralną paletę barw. Coś dla siebie znajdą w naszym sklepie również osoby, które interesują krzesła biurowe nieobrotowe w mocniejszych kolorach. W kategorii tej znalazły się na przykład tapicerowane krzesła biurowe w kolorze butelkowej zieleni czy różnych odcieniach niebieskiego.

Nieco inaczej wygląda to w przypadku krzeseł biurowych do domu przeznaczonych do pokoju dziecięcego. W tej kategorii zdecydowanie królują modele w znacznie żywszych wzorach kolorach.

Krzesła biurowe obrotowe

Czy krzesło biurowe musi być obrotowe? W jakich sytuacjach jest to wręcz niezbędne, a kiedy możemy zrezygnować z tej opcji? Odpowiedź na to pytanie uzależniona jest przede wszystkim od wielkości biurka i charakteru naszej pracy. W przypadku niewielkiego biurka, którego blat będziemy mieli w całości w zasięgu ręki, możemy zrezygnować z krzesła obrotowego. Jednak w wielu przypadkach to właśnie krzesła obrotowe do biurka są najbardziej komfortowym rozwiązaniem. Dotyczy to szczególnie dużych biurek, w przypadku których będziemy musieli się czasem obrócić, żeby uzyskać dostęp do jego konkretnych części. Krzesła biurowe obrotowe są więc niezbędne w przypadku biurka narożnego, czy też stanowiska pracy, na którym wydzieliliśmy sobie osobne strefy do pracy na komputerze i do pracy z dokumentami.

Narożnik do salonu – jaki wybrać?

Wygodne krzesło biurowe to absolutna podstawa organizowanej w domu przestrzeni do pracy. Jeśli pracujemy w domu, to podobnie jak w przypadku prawdziwego biura powinniśmy zadbać o krzesła biurowe ergonomiczne. Dlaczego warto zdecydować się na takie krzesła obrotowe ergonomiczne?

  • Krzesła obrotowe ergonomiczne wspierają odpowiednią postawę ciała poprzez zapewnienie punktów podparcia w kluczowych miejscach.
  • Odpowiednio dobrane krzesła obrotowe pracownicze mogą w znacznym stopniu zminimalizować ryzyko dolegliwości charakterystycznych dla pracy siedzącej. Są to między innymi bóle ramion, nadmierne napięcie mięśni, ból pleców na odcinku kręgosłupa lędźwiowego itp.
  • Krzesła ergonomiczne poprawiają również krążenie krwi. Jest to o tyle ważne, że długotrwała praca siedząca znacznie zwiększa ryzyko chorób serca i układu krążenia.
  • Krzesła obrotowe ergonomiczne zapewniają komfort i wygodę użytkownikowi, dzięki czemu bardzo często wpływają również na zwiększoną efektywność naszej pracy.
  • Ergonomiczne krzesło biurowe to również model wyposażony w regulację. Dzięki temu możemy indywidualnie dopasować krzesło do naszego wzrostu i budowy ciała.
  • Krzesła obrotowe ergonomiczne to często modele przystosowane do długotrwałych obciążeń i objęte długim okresem gwarancji.

Tanie krzesła biurowe

Cena krzesła obrotowego uzależniona jest oczywiście od wielu czynników. Należą do nich na przykład możliwość regulacji czy materiały, z jakich wykonane jest krzesło. Zakup dobrej jakości krzesła biurowego wcale nie musi wiązać się z bardzo dużym wydatkiem. W ramach naszej oferty dostępne są tanie krzesła biurowe, które będą nie tylko funkcjonalnym i ergonomicznym dodatkiem do domowego biura, ale również jego ozdobą. Ceny krzeseł biurowych w naszym sklepie zaczynają się już od nieco ponad 200 zł.

Cena krzesła obrotowego to jednak nie wszystko. Przed zakupem warto również zwrócić uwagę na to, jakie opinie mają poszczególne modele. Wśród opinii na temat obrotowych krzeseł biurowych przeważają te dotyczące wspomnianych już względów ergonomicznych. Krzesła biurowe powinny być przede wszystkim wygodne. Powinny również pomóc w zachowaniu poprawnej postawy ciała i eliminować ewentualne dolegliwości wynikające z wielogodzinnej pracy siedzącej.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.