leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY NATURALNE

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy w stylu naturalnym

Lampy w stylu naturalnym to stosunkowo szeroka kategoria oświetlenia. Obejmuje ona lampy wykonane z różnego rodzaju naturalnych materiałów:

  • Lampy drewniane, czyli lampy, w których oprawka, lub abażur jest w części lub w całości wykonana z naturalnego drewna.
  • Lampy rattanowe to nawiązujące do stylu boho czy klimatów rustykalnych lampy z plecionymi, ażurowymi kloszami.
  • Lampy słomiane, czyli jak sama nazwa mówi modele, których abażur został wykonany ze słomianej plecionki lub materiału ją imitującego.
  • Lampy papierowe to często modele inspirowane harmonijnym stylem japońskim i klimatami orientalnymi.
  • Lampy wiklinowe, nieco zbliżone wyglądem i właściwościami do lamp rattanowych. To również bardzo popularne lampy w stylu naturalnym, które wykorzystać można w różnego rodzaju aranżacjach.

Lampy naturalne – w jakich aranżacjach możemy je wykorzystać?

Lampy naturalne są elementem pasującym do różnych aranżacji i stylów architektonicznych. Po takie lampy w stylu naturalnym sięgamy najczęściej w przypadku aranżacji, stawiających na ekologiczne materiały. Lampy naturalne ze słomkowym czy drewnianym abażurem możemy więc wykorzystać we wnętrzach skandynawskich. To właśnie wykorzystanie naturalnych materiałów jest jednym z fundamentów tego stylu.

Lampy naturalne będą świetnie wyglądały również w eklektycznych wnętrzach w stylu boho. W klimaty boho idealnie wpisują się lampy naturalne wykonane z rattanowej, wiklinowej czy słomkowej plecionki. W salonie boho możemy postawić na taką lampę wiszącą lub wysoką lampę podłogową z plecionym abażurem.

Lampy z naturalnych materiałów mogą być również dodatkiem do aranżacji inspirowanych stylem rustykalnym. W takim pełnym ciepła sielankowym wnętrzu także sprawdzą się lampy wiszące i stojące ze słomkowymi czy wiklinowymi abażurami. Na materiały te możemy postawić również w innych stylach z elementami rustykalnymi. Lampy naturalne możemy więc wziąć pod uwagę, projektując aranżację prowansalską czy wnętrze w stylu Hamptons.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.