Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

BLATY KUCHENNE CZARNE

8 produktów
Wyczyść filtry
Filtry
  • Kolor (1)
  • Długość
  • Głębokość
  • Cena
blat laminowany, 348x60cm, grubość 38mm, połysk

887,00 zł/szt

Dostępny w 24h
blat laminowany, 203x60cm, grubość 38mm, czarny

393,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni
blat laminowany, 203x60cm, grubość 38mm, połysk

467,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni
blat laminowany, 203x60cm, grubość 38mm, czarny

393,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni
blat laminowany, 348x60cm, grubość 38mm, czarny

738,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni
blat laminowany, 203x120cm, grubość 38mm, czarny

723,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni
blat laminowany, 203x120cm, grubość 38mm, połysk

869,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni
blat laminowany, 203x120cm, grubość 38mm, czarny

723,00 zł/szt

Dostępny w 6 tygodni

Blaty kuchenne czarne

Blat kuchenny to jeden z najbardziej rzucających się w oczy elementów wystroju kuchni. W dużej mierze od tego, jaki blat kuchenny wybierzemy, zależy wygląd całej kuchennej aranżacji. Blaty kuchenne to również jeden najbardziej eksploatowanych elementów wyposażenia w tym pomieszczeniu. Wybierając blat, musimy więc pamiętać nie tylko o kwestiach estetycznych, ale również funkcjonalnych.

Blaty kuchenne czarne to domena przede wszystkim nowoczesnych aranżacji. Po czarny blat kuchenny możemy sięgnąć, urządzając surową kuchnię w stylu industrialnym, minimalistyczną kuchnię skandynawską, czy tworząc modernistyczną aranżację z meblami na wysoki połysk. W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępne są czarne blaty kuchenne laminowane pasującego do każdej z tych aranżacji. Jeśli uważacie, że blat kuchenny w kolorze czarnym będzie idealnym dodatkiem do Waszej kuchni, zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi w tej kategorii produktami.

Blaty kuchenne czarne z połyskiem, matowe, a może z brokatem?

Duże znaczenie przy wyborze czarnego blatu kuchennego ma również to, czy posiada on matowe, czy błyszczące wykończenie. Czarny blat kuchenny matowy będzie prezentował się świetnie na przykład w surowych aranżacjach w stylu industrialnym. Czarny matowy blat kuchenny możemy w nich zestawić ze ścianą lub podłogą stylizowana na architektoniczny beton. Czarne, matowe blaty kuchenne będą się też dobrze komponować z frontami w kolorze naturalnego drewna.

Czarne blaty kuchenne z połyskiem to domena przede wszystkim bardzo nowoczesnych kuchni. Błyszczący blat będzie odbijał światło i sprawiał, że kuchnia będzie optycznie większa. Niestety wybierając czarny blat błyszczący, musimy liczyć się z tym, że będzie on wymagał nieco częstszego sprzątania.

Sporą popularnością cieszą się również czarne blaty kuchenne z brokatem lub drobinkami. Czarny blat ze złotym brokatem będzie wyglądał świetnie w kuchni w klimatach glamour. Natomiast na czarny blat z białymi lub szarymi drobinkami możemy zdecydować się w kuchni klasycznej, lub kuchni w stylu black & white.