Current Image

Filtry

PŁYTKI ŚCIENNE DO PRZEDPOKOJU

944 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki ścienne do przedpokoju

Płytki ścienne do przedpokoju są eleganckie, praktyczne i dodają wnętrzu charakteru. Są doskonałym materiałem do wykończenia zarówno małych, jak i przestronnych pomieszczeń, inspirując do tworzenia przemyślanego i spójnego wystroju.

Tym, na co należy zwrócić uwagę, wybierając płytki ścienne do przedpokoju, jest ich wysoka jakość, która pozwoli cieszyć się ich doskonałym wyglądem przez długie lata. W Komfort oferujemy wyłącznie wyroby sprawdzonych producentów, które pozwolą na gustowne wykończenie przedpokoju. Szeroki wybór wzorów, faktur i kolorów płytek ściennych do przedpokoju sprawia, że każda wizja aranżacji tego pomieszczenia staje się możliwa do zrealizowania.

Płytki ścienne do przedpokoju muszą nie tylko pięknie się prezentować; istotna jest ich wytrzymałość na uszkodzenia oraz łatwość utrzymania w czystości. Ściany w korytarzu są szczególnie narażone na zabrudzenia i potencjalne uszkodzenia. Dobrze dobrane płytki pozwalają je chronić, tworząc przy okazji świetną dekorację.

Płytki ścienne na korytarz

Płytki ścienne do korytarza to element, który musi zarówno doskonale wyglądać, jak i posiadać konkretne walory użytkowe. Przedpokój jest bowiem wizytówką mieszkania, a jednocześnie przestrzenią, do której przedostają się różnego rodzaju zanieczyszczenia z zewnątrz. Dlatego dokonując wyboru, należy zwracać uwagę nie tylko na wzornictwo, ale także na materiał, z którego płytki zostały wykonane. Im większa twardość i mniejsza ścieralność płytek, tym większą trwałością się cechują. Co prawda płytki na ścianie w korytarzu lub wiatrołapie nie muszą znosić takich obciążeń jak te, którymi wykładane są posadzki, jednak nie da się zaprzeczyć, że są narażone na uszkodzenia oraz zabrudzenia.

Z pewnością są rozwiązaniem, które doskonale sprawdzi się w przedpokoju. Łatwo utrzymać je w czystości i są bardzo trwałe, dzięki czemu będą spełniać swoją rolę nawet po upływie wielu lat. Nie wymagają przy tym skomplikowanych zabiegów pielęgnacyjnych, prezentując się zawsze świetnie.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.