Filtry

MOZAIKI MIDAS

90 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki Midas

Midas to firma, która w branży wyposażenia wnętrz działa już od ponad trzech dekad. Dużą część oferty tej marki stanowią niezwykle efektowne mozaiki ścienne. Są to zarówno mozaiki Midas kamienne, szklane, jak i stanowiące ich połączenie mozaiki szklano-kamienne. Marka ta ma w swoim katalogu także oryginalne mozaiki Midas 3D.

Mozaiki Midas w sklepie Komfort to niemal 100 różnych wzorów z najnowszych kolekcji tej marki. Są to przede wszystkim mozaiki ścienne, w naszym asortymencie coś dla siebie znajdą jednak także osoby poszukujące mozaiki podłogowej Midas.

Mozaika Midas – aranżacje

Szeroka gama produktów Midas sprawia, że mozaiki tej marki wykorzystać możemy w naprawdę różnych aranżacjach wnętrz. Do zapoznania się z ofertą mozaiki Midas zapraszamy więc zarówno miłośników nowoczesnych wnętrz, jak i osoby, które preferują klasyczne aranżacje. Przy odrobinie wnętrzarskiego wyczucia mozaiki Midas mogą stać się ozdobą praktycznie każdej łazienki czy kuchni.

Mozaiki Midas szklane i kamienne

W zależności od tego, jaki efekt aranżacyjny chcemy osiągnąć i jakie trendy zainspirowały nasze wnętrze, w ofercie tej marki znajdziemy mozaiki Midas szklane i mozaiki imitujące różne rodzaje naturalny kamień. Pełne blasku mozaiki Midas szklane wykorzystać możemy przede wszystkim w nowoczesnych aranżacjach, a także w łazienkach czy kuchniach inspirowanych ekstrawaganckim stylem glamour. Połyskliwa powierzchnia mozaiki Midas Glass idealnie wpisuje się w tego rodzaju wnętrza. W ofercie tego producenta dostępne są również różnego rodzaju metalowe listwy wykończeniowe do ceramiki ściennej, które będą świetnym uzupełnieniem takich aranżacji.

Duże możliwości aranżacyjne dają nam jednak także mozaiki Midas kamienne. Często wykorzystujemy je jako element dekoracyjny w łazience. W aranżacji tego pomieszczenia mozaika kamienna może być elementem zabudowy wanny wykonanej z płytek. Jest to też świetny materiał do wykończenia ścian w strefie natryskowej. Mozaiki Midas sprawią, że w łazience poczujemy się jak w prawdziwym salonie SPA.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.