leftImage
Płytki i podłogi -15%
przy zakupach za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BETON ARCHITEKTONICZNY 3D

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Beton architektoniczny ze wzorem 3D

Interesujesz się trendami wnętrzarskimi? W takim razie z pewnością wiesz, czym jest beton architektoniczny 3D! Ten nowoczesny materiał wykończeniowy stał się w ostatnich latach bardzo popularny, zwłaszcza w pomieszczeniach takich jak restauracje i kawiarnie. Wszystko dzięki swoim możliwościom aranżacyjnym, a także wysokiej trwałości. Sprawdź, jak uzyskać estetyczny efekt za pomocą betonu architektonicznego ze wzorem 3D – także w swoim domu!

Beton architektoniczny 3D – nowoczesne rozwiązanie w aranżacji wnętrz

Beton architektoniczny 3D, czyli beton dekoracyjny powstaje z kompozytowych mieszanek gipsu i betonu. Taki skład powoduje, że beton 3D jest niezwykle trwały. Jednak to, co sprawia, że beton architektoniczny cieszy się tak dużą popularnością, to oczywiście jego unikalny wygląd.

Beton architektoniczny 3D to doskonały materiał, dzięki któremu rozszerzysz optykę nowoczesnych pomieszczeń. Do jakiego stylu najlepiej pasuje beton 3D?

Beton architektoniczny 3D sprawdzi się szczególnie w aranżacjach loftowych i industrialnych. Co je wyróżnia? W pomieszczeniach loftowych najbardziej charakterystycznym elementem są właśnie surowe, betonowe ściany. Efekt ten bez problemu uzyskasz właśnie z betonem architektonicznym 3D. Tego rodzaju wnętrza powinny być dość ascetyczne – zrezygnuj więc z dużej liczby dodatków. Lofty charakteryzują także duże otwarte przestrzenie. W mieszkaniu warto więc w tym stylu urządzić na przykład salon z aneksem kuchennym.

Beton 3D świetnie łączy się z innymi materiałami, na przykład cegłą lub metalem. Jeśli natomiast wolisz bardziej przytulny klimat, wówczas beton architektoniczny 3D komponuj z ciepłymi, naturalnymi materiałami tekstylnymi lub drewnem.

Beton architektoniczny 3D jest materiałem wykończeniowym, który odnajdzie się świetnie nie tylko w przestrzeniach domowych. Beton 3D pasuje do nowoczesnych budynków użytku publicznego – restauracji, salonów kosmetycznych, fryzjerskich, a także SPA.

Beton 3D z pewnością będzie wciąż królował w najbliższych latach w aranżacyjnych trendach. Zainspiruj się nimi i stwórz nowoczesne, industrialne aranżacje, które przez długie lata będą wyglądały wyjątkowo!

Płyty betonowe 3D

Płyty betonowe 3D mają naprawdę wiele różnych wzorów oraz wersji kolorystycznych. Geometryczne wzory betonu architektonicznego – paneli 3D wpasują się przede wszystkim w pomieszczenia minimalistyczne lub w stylu skandynawskim. Z kolei panele 3D - beton architektoniczny w nieregularnych, bardziej abstrakcyjnych kształtach świetnie komponują się w przestrzeniach industrialnych.

Warto, żebyś wiedział o tym, że płyty betonowe 3D nie muszą mieć szarego koloru. W ofercie mamy także beton architektoniczny – panele 3D w kolorze białym lub czarnym. To daje szereg bardzo oryginalnych możliwości – łączenie kontrastujących kolorystycznie płyt betonowych 3D pomoże Ci w bardzo prosty sposób wydzielić w pomieszczeniu różne sfery, np. wypoczynkową, jadalną etc.

Panele 3D - beton architektoniczny wyróżnia duża trwałość i odporność na uszkodzenia. Ponadto, płyty betonowe 3D bez problemu utrzymasz w czystości. Ten nowoczesny materiał wykończeniowy imitujący beton jest prosty w montażu. Wystarczy chwila, by uzyskać wyjątkowy efekt!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.