Current Image

Filtry

MOZAIKI OPOCZNO

38 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki Opoczno

Opoczno to jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich producentów ceramiki ściennej i podłogowej. Jest to też jedna z polskich firm z branży wyposażenia wnętrz o najdłuższej tradycji. Korzenie działalności zakładów Opoczno sięgają aż do XIX wieku. W ciągu kilku ostatnich dekad marka ta zyskała międzynarodowy zasięg. Płytki Opoczno cenione są dziś nie tylko w Polsce, ale również w kilkunastu innych krajach na całym świecie. W szerokiej ofercie tego producenta, poza klasycznymi płytkami, dostępne są również mozaiki Opoczno. W kategorii tej znaleźć można wiele efektownych wzorów, które wykorzystać można nie tylko w aranżacji łazienki czy kuchni.

Łącznie, mozaiki Opoczno w sklepie Komfort to prawie 80 różnych wzorów. Są to nie tylko mozaiki Opoczno kwadratowe, ale także kafelki w różnych innych kształtach. Miłośników nowoczesnych wnętrz mogą zainteresować na przykład mozaiki Opoczno heksagonalne. Z kolei osoby preferujące klasyczne aranżacje mogą sięgnąć po mozaiki Opoczno w jodełkę lub mozaiki inspirowane tak zwaną marokańską koniczyną. Producent ten oferuje również uniwersalne modele, które sprawdzą się zarówno w tradycyjnym, jak i modernistycznym wnętrzu. Są to na przykład mozaiki Opoczno białe czy drewnopodobne.

Mozaika Opoczno – w jakim wnętrzu można wykorzystać takie kafelki?

Dekoracyjne mozaiki wykorzystujemy najczęściej w aranżacji łazienek. Mozaika Opoczno w łazience to świetny sposób na wykończenie ścian w narożnej kabinie prysznicowej lub stworzenie unikalnego wzoru na zabudowie wanny. Ze względu na dekoracyjny charakter takich płytek mozaiki Opoczno wykorzystujemy raczej na niewielkich powierzchniach. Często dla uzyskania odpowiedniego efektu wystarczy wąski pasek z takich małych płytek. Cała ściana z mozaiki mogłaby optycznie przytłaczać aranżację.

Po mozaiki Opoczno coraz częściej sięgamy jednak także w aranżacji innych pomieszczeń. W kuchni mozaika Opoczno może stanowić swojego rodzaju dekor na ścianie nad blatem roboczym. Ozdobne motywy z mozaiki możemy jednak wykorzystać także w aranżacji salonu czy przedpokoju.

Zobacz powiązane porady