Current Image

Filtry

MOZAIKI KAMIENNE

21 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Mozaiki kamienne

Marmur, trawertyn, kwarc czy łupek to tylko kilka rodzajów naturalnego kamienia, z którego powstają dekoracyjne mozaiki. Kamienne mozaiki wykorzystać możemy praktycznie w każdym pomieszczeniu, choć najczęściej sięgamy po nie oczywiście przy aranżacji łazienki lub kuchni. Mozaiki kamienne możemy wykorzystać na przykład na obudowie wanny czy brodzika. Kamienna mozaika będzie świetnie wyglądać również na ścianie kabiny prysznicowej. W nowoczesnych kabinach typu walk in mozaika z kamienia może posłużyć nam również do aranżacji podłogi pod prysznicem.

Niezaprzeczalnym atutem mozaiki z kamienia jest jej dużą uniwersalność. Tego rodzaju naturalne materiały będą pasować zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Bez trudu znajdziemy mozaikę z kamienia pasującą do minimalistycznej łazienki skandynawskiej, jak i do pełnej przepychu łazienki glamour.

Mozaiki kamienne to zarówno wzory o nieregularnej, przypominającej surowy kamień strukturze, jak i modele idealnie gładkie. Mozaiki kamienne w sklepie Komfort to kilkadziesiąt wzorów w zróżnicowanej gamie kolorystycznej. Obok klasycznych płytek kwadratowych kamienne mozaiki dostępne są również w postaci prostokątów, rombów, trójkątów czy sześciokątów. Poszczególne płytki naklejone są na specjalne taśmy lub siatki, co zdecydowanie przyspiesza i ułatwia ich montaż.

Mozaika z kamienia – gdzie się sprawdzi?

Bardzo dobre parametry techniczne sprawiają, że mozaika z kamienia może być wykorzystana zarówno na ścianie, jak i na podłodze pomieszczenia. Poza klasycznymi zastosowaniami spotykanymi w łazienkach czy kuchniach mozaika z kamienia może nam posłużyć również do tworzenia dekoracyjnych rozet wbudowany w podłogę z ceramicznych płytek lub nawet drewnianych desek. Obok klasycznego kwarcu, łupku czy marmuru na rynku dostępne są również kamienne mozaiki wykonane z kamieni półszlachetnych. Najbardziej wymagający klienci z zasobnymi portfelami mogą więc sięgnąć po mozaiki kamienne wykonane z piasku pustyni, tygrysiego oka czy nawet macicy perłowej.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.