Filtry

Wykładziny dywanowe

1314 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wykładziny dywanowe

Wykładziny dywanowe to niedrogi i praktyczny sposób na zagospodarowanie podłogi w praktycznie każdym wnętrzu. Wykładziny dywanowe można spotkać zarówno w takich obiektach jak hotele czy pensjonaty, jak i w mieszkaniach. Można je z powodzeniem wykorzystać w większości pomieszczeń, z wyjątkiem tych, które narażone są na działanie wilgoci. Najczęściej wykorzystywane są w sypialniach i w pokojach dziecięcych. Możemy wykorzystać je również w pokoju dziennym. Musimy jednak pamiętać, że na wykładzinie podłogowej nie można układać chodników ani dywanów, co ogranicza możliwości aranżacyjne w salonie.

Wykładzina dywanowa – zalety

Wykładziny dywanowe zawdzięczają swoją popularność szeregowi zalet. Najważniejsze z nich to:

  • Wykładzina dywanowa bardzo dobrze tłumi dźwięki, dzięki czemu wycisza pomieszczenie. Najlepiej sprawdzą się tu wykładziny z nieco dłuższym runem i na filcowym podłożu.
  • Wykładzina dywanowa nie elektryzuje się i nie przyciąga kurzu.
  • W większości przypadków wykładzina podłogowa może być stosowana w pomieszczeniach z ogrzewaniem podłogowym.
  • Wykładzina podłogowa tworzy miękką i amortyzującą warstwę, dzięki czemu idealnie nadaje się do pokoju małego dziecka. 
  • Można je stosować nawet w pomieszczeniach intensywnie użytkowanych, jak salon czy pomieszczenia wejściowe. Do takich powierzchni najlepsze będą twardsze i grubsze wykładziny.

Wykładziny dywanowe Komfort

W ofercie sklepu internetowego Komfort dostępne jest ponad 800 wzorów wykładzin podłogowych. Nasza oferta obejmuje zarówno wykładziny gładkie, jednokolorowe, jak i wykładziny ozdobione drobnymi, modnymi wzorami. Wykładziny podłogowe Komfort oferujemy w bardzo szerokiej gamie kolorystycznej. Dzięki temu z łatwością znajdziecie coś pasującego do praktycznie każdego wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wykładzin podłogowych Komfort.

Wykładziny dywanowe na wymiar – rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

Wykładziny dywanowe zdecydowanie wracają do łask i zyskują na popularności. Mają jedną zasadniczą przewagę nad dywanami – ich wybór nie jest ograniczony do dostępnych kształtów i rozmiarów. Wykładziny dywanowe na wymiar to doskonałe rozwiązanie do wnętrz o niestandardowych wymiarach lub jeśli wykładzinę podłogową trzeba dopasować do wymiarów podłogi.

Zaletą wykładziny dywanowej na wymiar jest także bardzo dobry stosunek jakości do ceny: kupisz ją już od niecałych 30 zł/m2. Zamawiając wykładzinę dywanową pod konkretny wymiar, samodzielnie decydujesz o tym, jaki będzie dokładnie jej wygląd: gotowy produkt można samodzielnie dociąć i dopasować do pomieszczenia. To rozwiązanie idealnie sprawdzi się we wnętrzach o niestandardowych wymiarach. Przed złożeniem zamówienia oblicz, ile wykładziny potrzebujesz. W tym celu zmierz długość i szerokość pomieszczenia oraz uwzględnij ok. 1 m2 zapasu.

Martwisz się, że wykładzina na wymiar będzie źle wyglądać w Twoim wnętrzu? Obawiasz się widoku niestarannie przyciętych krawędzi? Wybierz wykładzinę dywanową na wymiar z obszyciem! Dzięki usłudze obszycia krawędzi wykładzina dywanowa będzie nie tylko starannie wykończona, ale także dodatkowo zabezpieczona przed uszkodzeniami. Wykładzina na wymiar z obszyciem to produkt gotowy do położenia w wybranym przez Ciebie pomieszczeniu i gwarancja estetycznego wyglądu całego pomieszczenia.

Wykładzina dywanowa na metry – poznaj ofertę Komfort.pl

Wykładzina dywanowa na metry to doskonałe rozwiązanie do wnętrz o niestandardowych wymiarach. W ofercie naszego sklepu znajdziesz ponad 800 wzorów wykładzin podłogowych: w tym wykładziny gładkie i wzorzyste, tak że bez kłopotu dobierzesz wzór i odcień idealny do Twojego wnętrza. Wykładziny dywanowe na metry dostępne są w sklepie Komfort nie tylko w bogatej gamie kolorystycznej, ale także w kilku szerokościach rolki (od 2 do 5 metrów). W naszym sklepie znajdziesz wykładziny wykonane z różnych materiałów (wełna, poliamid, poliester i inne), o kilku poziomach miękkości, ale także wykładziny odporne na działanie promieniowania słonecznego, czy antystatyczne.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.