Current Image

Filtry

PŁYTKI 10X10

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 10x10

Mimo rosnącej popularności płytek wielkoformatowych nadal bardzo często decydujemy się na wykorzystanie w naszych wnętrzach małych kwadratowych kafelków. Płytki 10x10 możemy wykorzystać na przykład do obudowania wanny, czy stworzenia efektownej mozaiki nad kuchennym blatem. Płytki 10x10 to również bardzo praktyczny sposób na ukrycie ewentualnych nierówności czy krzywizny ścian lub podłogi.

Płytki 10x10 w sklepie Komfort to około kilkunastu wzorów wyselekcjonowanych z oferty czołowych polskich producentów ceramiki. W stałej sprzedaży posiadamy między innymi płytki 10x10 Opoczno, Arte by Tubądzin, Stargres czy Ceramika Color. Jeśli zamiast dużych, wielkoformatowych płytek, preferujecie małe kafelki 10x10, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie wzory takich płytek są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Mamy również nadzieję, że nasz asortyment płytek 10x10 będzie stale poszerzany o wzory z najnowszych kolekcji polskich i europejskich marek.

Ścienne płytki 10x10 – aranżacje

Płytki ścienne 10x10 to idealna opcja dla osób kreatywnych, które szukają nietuzinkowych sposobów na aranżację wnętrza. Niewielki format płytek 10x10 i duża liczba dostępnych wzorów i kolorów pozwala na stworzenie naprawdę ciekawych kompozycji. Jednym z klasycznych motywów dekoracyjnych wykorzystujących płytki 10x10 jest oczywiście szachownica. W klasycznej czarno-białej wersji szachownica z płytek 10x10 sprawdzi się na przykład w aranżacjach skandynawskich, klasycznych czy nowoczesnych. Planując aranżację z płytkami 10x10, wcale nie musimy się ograniczać do standardowych płytek kwadratowych. Płytki ścienne 10x10 to również modele o bardziej wymyślnym kształtach pozwalających na stworzenie naprawdę efektownej mozaiki. W naszym sklepie znajdziecie między innymi płytki 10x10 heksagonalne czy też płytki 10x10 w kształcie rombów. Ciekawym wyborem mogą być również płytki 10x10 3D z charakterystycznymi geometrycznymi załamaniami i uwypukleniami. Takie płytki 10x10 ciekawie załamują światło i dają wrażenie trójwymiarowości.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje