Current Image

Filtry

WYCIERACZKI Z NAPISAMI

5 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Wycieraczki z napisami

Wycieraczki z napisami to świetna propozycja dla osób, które lubią niebanalne dodatki. Wycieraczki z napisem w prosty sposób odmieniają strefę wejściową do domu, a jednocześnie wciąż doskonale pełnią swoją funkcję. Wycieraczki wejściowe z napisami, tak jak ich odpowiedniki bez zdobień, skutecznie zatrzymują brud z butów, zapobiegając wnoszeniu go do wnętrza. Kurz, piasek czy wilgoć zostają na wycieraczce, co z kolei ułatwia zachowanie czystości w mieszkaniu. Wycieraczka z napisem sprawdzi się też w przedpokoju, gdzie pomoże uporządkować obuwie. Wycieraczki z napisami charakteryzują się przy tym dużą wytrzymałością – są wykonywane z trwałych materiałów o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia, więc mogą nam służyć przez długi czas.

Wycieraczki pod drzwi z napisami

Wycieraczki pod drzwi z napisami w sklepie Komfort są dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu z łatwością można znaleźć model pasujący do aranżacji strefy wejściowej oraz wpisujący się w gust mieszkańców. Wycieraczka pod drzwi z napisem może być zdobiona powitalnym hasłem, co sprawi, że każdy gość już od progu poczuje się mile widziany. Do wyboru są wycieraczki z napisami powitalnymi zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dużą popularnością cieszą się także wycieraczki pod drzwi z napisami nawiązującymi do domowej atmosfery, jaka z pewnością panuje we wnętrzu mieszkania. Proste, ale wiele znaczące hasło sprawi, że przytulność i ciepło będą wyczuwalne już od samego progu.

Wycieraczka Witamy

Choć wycieraczki z napisami cechują się dużą różnorodnością, szczególnie popularne są wspomniane już modele z hasłem powitalnym. Wycieraczka Witamy to oryginalny sposób na powitanie gości jeszcze przed otwarciem drzwi. Wycieraczka z napisem Witamy sprawi, że już przy wejściu poczują się oni mile widziani, a ciepła, domowa atmosfera będzie wyczuwalna już w progu mieszkania. Wycieraczka Witamy jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, więc z powodzeniem może stać się również niebanalnym elementem aranżacji strefy wejściowej.