Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

WYCIERACZKI Z NAPISAMI

10 produktów
Filtry
  • Popularne filtry
  • Przeznaczenie
  • Wzór (1)
  • Grupa rozmiarowa
  • Kolor
  • Cena
  • Materiał
  • Grubość (mm)

  Domyślnie

  grafitowa, wycieraczka, 40x60

  19,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  brązowa, wycieraczka, 40X60

  19,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  czarna, wycieraczka kokosowa, 40x60

  34,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  miedziana, wycieraczka gumowa, 40x60

  29,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  złota, wycieraczka gumowa, 40x60

  29,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  beżowa, wycieraczka kokosowa, 45x75

  49,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  beżowa, wycieraczka kokosowa, 40x60

  39,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  czerwona, wycieraczka kokosowa, 40X70

  39,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  srebrna, wycieraczka gumowa, 40x60

  29,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h
  beżowa, wycieraczka kokosowa, 40X60

  34,99 zł/szt

  wysyłamy w 24h

  Wycieraczki z napisami

  Wycieraczki z napisami to świetna propozycja dla osób, które lubią niebanalne dodatki. Wycieraczki z napisem w prosty sposób odmieniają strefę wejściową do domu, a jednocześnie wciąż doskonale pełnią swoją funkcję. Wycieraczki wejściowe z napisami, tak jak ich odpowiedniki bez zdobień, skutecznie zatrzymują brud z butów, zapobiegając wnoszeniu go do wnętrza. Kurz, piasek czy wilgoć zostają na wycieraczce, co z kolei ułatwia zachowanie czystości w mieszkaniu. Wycieraczka z napisem sprawdzi się też w przedpokoju, gdzie pomoże uporządkować obuwie. Wycieraczki z napisami charakteryzują się przy tym dużą wytrzymałością – są wykonywane z trwałych materiałów o wysokiej odporności na ścieranie i uszkodzenia, więc mogą nam służyć przez długi czas.

  Wycieraczki pod drzwi z napisami

  Wycieraczki pod drzwi z napisami w sklepie Komfort są dostępne w wielu wariantach. Dzięki temu z łatwością można znaleźć model pasujący do aranżacji strefy wejściowej oraz wpisujący się w gust mieszkańców. Wycieraczka pod drzwi z napisem może być zdobiona powitalnym hasłem, co sprawi, że każdy gość już od progu poczuje się mile widziany. Do wyboru są wycieraczki z napisami powitalnymi zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Dużą popularnością cieszą się także wycieraczki pod drzwi z napisami nawiązującymi do domowej atmosfery, jaka z pewnością panuje we wnętrzu mieszkania. Proste, ale wiele znaczące hasło sprawi, że przytulność i ciepło będą wyczuwalne już od samego progu.

  Wycieraczka Witamy

  Choć wycieraczki z napisami cechują się dużą różnorodnością, szczególnie popularne są wspomniane już modele z hasłem powitalnym. Wycieraczka Witamy to oryginalny sposób na powitanie gości jeszcze przed otwarciem drzwi. Wycieraczka z napisem Witamy sprawi, że już przy wejściu poczują się oni mile widziani, a ciepła, domowa atmosfera będzie wyczuwalna już w progu mieszkania. Wycieraczka Witamy jest dostępna w kilku wariantach kolorystycznych, więc z powodzeniem może stać się również niebanalnym elementem aranżacji strefy wejściowej.