Filtry

SZAFY CZARNE

61 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Szafy czarne

Czerń to niezwykle elegancki kolor, który powinniśmy jednak stosować we wnętrzach z umiarem. Czarne meble, w tym czarne szafy możemy wykorzystać do stworzenia naprawdę efektownych wnętrz inspirowanych różnymi stylami architektonicznymi. Pamiętajmy jednak, że zbyt duża ilość koloru czarnego może optycznie pomniejszać pomieszczenie. Szafy czarne wykorzystać możemy zarówno w designerskim, nowoczesnym wnętrzu, jak i w aranżacjach w stylu glamour. W obu tych przypadkach mogą to być czarne szafy na wysoki połysk. Ciekawym dodatkiem do takich aranżacji może być również czarna szafa z lustrem. Duża szklana tafla będzie idealnie wpisywać się w modernistyczny klimat nowoczesnej sypialni lub pełne blasku wnętrze glamour. Z kolei na szafy z czarnymi frontami z matowym finiszem możemy postawić, aranżując wnętrze w stylu loftowym lub industrialnym. Matowe fronty w kolorze czarnym mogą być również dekoracyjnym akcentem, który przełamie monotonię jasnej aranżacji w stylu skandynawskim.

Czarne szafy w sklepie Komfort to kilkadziesiąt modeli o różnych rozmiarach i w różnym stylu. Są to przede wszystkim szafy z oferty znanych polskich producentów mebli. Oferujemy między innymi szafy czarne firmy Fabryka Mebli Rawa. Są to głównie duże czarne szafy ubraniowe idealne do sypialni czy przedpokoju.

Szafa czarna z drewnem, czy szafa czarno biała?

Szafy w całości czarne to stosunkowo rzadko spotykane modele. Takie szafy czarne mogłyby nieco przytłaczać aranżację pomieszczenia. Zdecydowanie częściej sięgamy po szafy, w których kolor czarny połączony jest z innymi elementami. Jednym z popularniejszych modeli tego rodzaju są szafy czarne z drewnem. Połączenie czarnych lub ciemnoszarych frontów z elementami w kolorze naturalnego drewna jest charakterystyczne dla aranżacji w stylu industrialnym lub w stylu loft. Bardzo dużą popularnością cieszą się również szafy czarno-białe. Taka szafa czarno-biała może być ciekawym dodatkiem do wielu nowoczesnych aranżacji. Ten kolorystyczny duet jest również charakterystyczny dla wnętrz w stylu skandynawskim.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.