leftImage
-16% w Klubie Komfort
Wszystko -16% tylko dla Klubowiczów. Rabat naliczany natychmiast w koszyku. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

GRZEJNIKI ŁAZIENKOWE CZARNY MAT

100 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Grzejniki łazienkowe czarny mat

Jeszcze kilkanaście lat temu w naszych łazienkach królowały przede wszystkim standardowe grzejniki łazienkowe w kolorze białym. Nie wyróżniały się one ani kolorem, ani atrakcyjnym designem i były raczej typowo funkcjonalnym elementem wyposażenia. Popularność nowoczesnych trendów wnętrzarskich została jednak dostrzeżona i wykorzystana również przez producentów grzejników. Dzięki temu dziś bez trudu znajdziemy grzejniki łazienkowe czarny mat, które poza funkcją czysto praktyczną będą także ozdobą wystroju łazienki.

W jakiej aranżacji łazienki możemy wykorzystać kaloryfer łazienkowy czarny mat? Taki element armatury sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych. Na czarny matowy grzejnik łazienkowy możemy zdecydować się na przykład we wnętrzu inspirowanym stylem industrialnym czy loftowym. Kaloryfer łazienkowy czarny mat będzie idealnie wpisywał się również w minimalistyczną łazienkę w stylu skandynawskim czy też różnego rodzaju designerskie łazienki w stylu black&white.

Grzejniki łazienkowe czarny mat w sklepie internetowym Komfort to ponad 50 modeli o różnych wymiarach. Oferujemy standardowe czarne matowe grzejniki łazienkowe drabinkowe, jak i modele dekoracyjne o nieco bardziej fantazyjnych kształtach. W stałej sprzedaży posiadamy grzejniki łazienkowe czarny mat takich marek jak Instal Projekt czy Terma.

Grzejnik łazienkowy czarny mat – pionowy czy poziomy?

To, czy wybrać grzejnik łazienkowy czarny mat poziomy, czy pionowy zależy przede wszystkim od wymiarów i układu naszej łazienki. Zdecydowanie najpopularniejsze są grzejniki łazienkowe czarny mat pionowe. Ze względów praktycznych taki format grzejniki jest bardziej ustawny i sprawdzi się w większości łazienek. Są jednak oczywiście również wnętrza, w których lepszym wyborem będzie grzejnik łazienkowy czarny mat poziomy. Taki model daje nam możliwość montażu nad innymi elementami wyposażenia łazienki. Na grzejnik poziomy decydujemy się więc czasami w przypadku łazienki o specyficznym układzie, w której montaż grzejnika pionowego nie jest możliwy.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.