Filtry

Cersanit Larga

275 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Cersanit Larga – kolekcja

Połączenie nowoczesnej elegancji, funkcjonalności i niezawodności. Tak w największym skrócie można scharakteryzować kolekcję Cersanit Larga. Z jednej strony kolekcja Cersanit Larga odwołuje się do uniwersalnych i minimalistycznych, ale zarazem eleganckich form. Z drugiej strony produkty z tej linii zaskoczą Was niecodzienna i oryginalną kolorystyką. 

Kolekcje Cersanit, w tym oczywiście produkty z kolekcji Larga znajdziecie także w naszym sklepie online. W stałej sprzedaży mamy ponad 160 różnych pozycji z tej linii produktów marki Cersanit. Jeśli szukacie aktualnie wyposażenia do eleganckiej aranżacji łazienki w nowoczesnym stylu, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.Cersanit Larga – elementy

Jakie produkty obejmuje kolekcja Cersanit Larga? Podobnie jak w przypadku większości innych kolekcji tej polskiej marki znajdziecie tu kompleksowe wyposażenie łazienek. Dużą część tej kolekcji stanowią baterie Cersanit Larga. Są to modele o minimalistycznym nowoczesnym designie inspirowanym prostymi geometrycznymi formami. Znakiem rozpoznawczym armatury łazienkowej Larga są często oryginalne kolory odbiegające od znanego do lat schematu. Poza klasyczną chromowaną armaturą w kolorze srebrnym w kolekcji Cersanit Larga znajdziecie również baterie w kolorze czarny i złotym. Ciekawą propozycją są też dwukolorowe baterie umywalkowe. Taki wybór kolorów daje Wam bardzo szerokie możliwości aranżacyjne. Baterie z tej kolekcji wykorzystacie nie tylko w łazience nowoczesnej, ale również we wnętrzach glamour czy łazienkach skandynawskich. 

Projektanci kolekcji Cersanit zaskakują także oryginalnymi kolorami nablatowych umywalek. Oprócz klasycznych białych umywalek, w tej linii produktowej znajdziecie też umywalki czarne. Są one wykonane z cienkościennej ceramiki wysokiej jakości, która zapewnia trwałość i łatwą pielęgnację umywalki.Cersanit Larga – wymiary

Kolekcja Cersanit Larga to jednak nie tylko armatura i ceramika sanitarna. Dużą częścią tej kolekcji są również meble łazienkowe i akcesoria niezbędne do stworzenia funkcjonalnej zabudowy tego pomieszczenia. Dwie największe zalety mebli łazienkowych Cersanit Larga to duża ilość dostępnych rozmiarów, a także modułowa konstrukcja. Znajdziecie tu między innymi szafki Cersanit Larga 50, 60 i 80 cm. Zróżnicowane wymiary mebli z tej linii pozwolą łatwo dopasować zabudowę do metrażu Waszej łazienki. Różnorodność mebli z kolekcji Larga nie dotyczy jednak tylko i wyłącznie szerokiej gamy rozmiarów. Znajdziecie tu także meble w różnych kolorach. Oprócz klasycznych białych szafek łazienkowych projektanci kolekcji Larga proponują również meble do łazienki w kolorze jasnego błękitu i uniwersalnej jasnej szarości. Modułowa konstrukcja mebli z kolekcji Cersanit Larga pozwala dowolnie łączyć poszczególne elementy zabudowy zarówno w pionie, jak i poziomie. Dzięki temu meble Larga wykorzystacie zarówno w niewielkiej łazience czy toalecie, jak i w przestronnym salonie kąpielowym.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.