Formy płatności

W tej sekcji opisaliśmy dostęne formy płatności, aby finalizacjia zakupów była dla Państwa przyjemnością.

Przy odbiorze ze sklepu niektórych zamówionych produktów można zapłacić gotówką lub kartą płatniczną. Jeśli ma być dostawa pod wskazany adres, to czekamy na przelewPłatność w sklepie


Płatność w sklepie KOMFORT przy odbiorze zamówienia internetowego możliwa jest w wypadku dywanów oraz podłóg twardych - paneli i desek. 

Można również wcześniej zapłacić w sklepie za towar, który po skompletowaniu zamówienia będzie do Państwa dostarczony z tego sklepu.

Nie ma możliwości zapłaty przy odbiorze za towar przygotowywany na indywidualne zamówienie - chodniki i wykładziny cięte.


Szybka płatność, karta kredytowa


Szybki przelew, realizowany jest za pomocą serwisu Przelewy24.pl. Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań.

Jeśli masz problem z realizacja szybkiej płatności za zamówienie prosimy o kontakt z pracownikiem Infolinii - 801 30 11 30*


* Opłata jak za połączenie lokalne wg taryfy TP S.A. lub zgodnie z opłatą przewidzianą przez operatora sieci komórkowej wg aktualnego cennika


Płatność za pobraniem


Płatność jest uiszczana kurierowi w momencie przekazania przesyłki. Forma ta dostępna jest przy wyborze kuriera DPD jako rodzaju przesyłki w procesie finalizacji transakcji w sklepie internetowym.