Current Image

Filtry

PŁYTKI 20X20

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki 20x20

Na miłośników płytek w niewielkich kwadratowych formatach czeka w naszym sklepie ponad 40 różnych wzorów płytek o wymiarach 20x20 cm. Dużą część tej oferty stanowią płytki 20x20 Opoczno. Producent ten przygotował kolekcję Monoblock, w ramach której dostępne są jednokolorowe płytki 20x20 w różnych odcieniach. Kolekcja ta obejmuje zarówno stonowane odcienie, jak i żywe intensywne kolory. Są to więc płytki 20x20 białe i szare, ale także kafelki w różnych odcieniach pastelowych czy płytki 20x20 czerwone, niebieskie lub seledynowe. Nasza oferta płytek 20x20 wykracza jednak poza modele jednokolorowe. W naszym sklepie coś dla siebie znajdą również osoby, poszukujące płytek 20x20 patchwork. Akcenty w stylu patchwork pojawiają się coraz częściej zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach.

Po kafelki 20x20 cm możemy sięgnąć również, aranżując wnętrza w stylu loft lub surowe aranżacje industrialne. W łazience czy kuchni inspirowanej takim stylem świetnie sprawdzą się płytki 20x20 cm szare matowe, imitujące beton architektoniczny lub ciemny, naturalny bazalt.

Płytki 20x20 oktagonalne czy kwadratowe?

Płytki 20x20 kwadratowe dają nam całkiem spore możliwości aranżacyjne. Bardzo popularne są na przykład aranżację w szachownicę. W najbardziej klasycznej postaci jest to czarno-biała szachownica z płytek 20x20 cm. Taki element dekoracyjny możemy wykorzystać w aranżacji klasycznej lub wnętrzu w stylu skandynawskim. Czarno-biała szachownica z kwadratowych płytek na podłodze może stanowić również ciekawe tło dla aranżacji w stylu nowojorskim lub w stylu glamour

Decydując się na niewielkie płytki 20x20 cm, wcale nie musimy się ograniczać do klasycznego kwadratowego formatu. Ciekawą propozycją są również płytki oktagonalne 20x20 cm. Po takie ośmiokątne kafelki 20x20 możemy sięgnąć przede wszystkim w przypadku nowoczesnych, designerskich aranżacji i minimalistycznych wnętrz skandynawskim. Płytki 20x20 oktagonalne mogą stanowić ciekawą dekorację zarówno ścian, jak i posadzki.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Zobacz powiązane inspiracje