Current Image

Filtry

DRZWI WEWNĘTRZNE SZARE

72 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Drzwi wewnętrzne szare

Szary to kolor o wielu obliczach. Od delikatnych jasnych szarości i popielu, przez elegancki grafit, aż po głęboki, prawie czarny antracyt. Duży wybór odcieni oraz uniwersalność tego koloru sprawiają, że po bardzo często sięgamy po szare dodatki do wnętrz. Dotyczy to także takiego elementu jak drzwi wewnętrzne szare.

W sklepie internetowym Komfort drzwi wewnętrzne szare to kilkadziesiąt różnych modeli. Nasze drzwi wewnętrzne szare to przede wszystkim produkty z katalogów czołowych polskich producentów drzwi. W stałej sprzedaży mamy między innymi drzwi wewnętrzne szare DRE. Jeśli uważacie, że szare drzwi będą odpowiednim dodatkiem do Waszego wnętrza, to zapraszamy do sprawdzenia naszej oferty.

Szare drzwi wewnętrzne – inspiracje

W jakich wnętrzach możemy wykorzystać drzwi wewnętrzne szare? Największą uniwersalnością odznaczają się drzwi wewnętrzne jasnoszare. Po taki model drzwi wewnętrznych możemy sięgnąć zarówno w nowoczesnej aranżacji, jak i w klasycznym wnętrzu. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, po jasnoszare drzwi wewnętrzne możemy sięgnąć we wnętrzu skandynawskim, loftowym, angielskim czy prowansalskim. Coraz większą popularnością cieszą się także szare drzwi wewnętrzne w nieco ciemniejszych i bardziej wyrazistych odcieniach. Drzwi wewnętrzne szare antracytowe czy grafitowe to często charakterystyczny element aranżacji w stylu skandynawskim. Na takie ciemne kolory decydujemy się też czasami w przypadku ekstrawaganckich aranżacji w stylu glamour.

Drzwi wewnętrzne szare z ościeżnicą

Drzwi wewnętrzne szare, podobnie jak modele w innych kolorach, dostępne są w naszym sklepie w komplecie z ościeżnicą. Każdy model szarych drzwi wewnętrznych z ościeżnicą posiada również prosty system regulacji. Jest to duże ułatwienie w trakcie montażu ościeżnicy i jej dopasowywania do otworu wejściowego. Jeśli więc szukacie aktualnie kompletu drzwi wewnętrznych szarych z ościeżnicą, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.