Current Image

Filtry

PŁYTKI ŚCIENNE DO SALONU

915 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki ścienne do salonu

Płytki ścienne kojarzą nam się przede wszystkim z takimi pomieszczeniami jak łazienki czy kuchnie. Ten sposób wykończenia ścian łączy w sobie zalety praktyczne z bardzo atrakcyjnym wyglądem. Między innymi z tego powodu coraz częściej sięgamy po płytki ścienne do salonu. Ten stosunkowo nowoczesny trend znalazł odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu online. Płytki ścienne do salonu to niemal 800 różnych wzorów pochodzących między innymi z nowych kolekcji takich polskich i europejskich marek jak Cersanit, Opoczno, Absolut Keramika, Stargres czy Arte By Tubądzin. Dużą popularnością w tej kategorii cieszą się ścienne gresy wielkoformatowe. Takie płytki ścienne do salonu będą się prezentować szczególnie atrakcyjnie w dużym i przestronnym pomieszczeniu. Płytki ścienne do salonu swoim wyglądem nawiązują często do takich materiałów jak beton architektoniczny, granit czy marmur. Miłośnicy nieco cieplejszych i bardziej tradycyjnych aranżacji bez trudu znajdą jednak również płytki ścienne do salonu drewnopodobne.

Płytki do salonu na ścianę – w jakich aranżacjach sprawdzi się takie rozwiązanie?

Płytki do salonu na ścianę można wykorzystać w kilku popularnych ostatnio stylach architektonicznych. Kilka ciekawych sposobów na wykorzystanie płytek na ścianę w salonie to:

  • W aranżacji w tak modnym ostatnio stylu loftowym czy industrialnym możemy sięgnąć po płytki ścienne do salonu imitujące beton architektoniczny. Ten materiał idealnie wpisują się we wnętrza o takim charakterze.
  • W wielu nowoczesnych aranżacjach, a także w salonie w stylu glamour mogą sprawdzić się płytki ścienne imitujące marmur. Najpopularniejsze wzory tego rodzaju to płytki w jasnej kolorystyce imitujące biały marmur. Marmurowe płytki o gładkiej lustrzanej powierzchni mogą sprawdzić się również w salonie w stylu klasycznym.
  • Płytki do salonu na ścianę mogą sprawdzić się również w przypadku bardziej tradycyjnych aranżacji, czy nawet wnętrz nawiązujących do stylu retro. Miłośnicy takich trendów mogą sięgnąć na przykład po płytki ścienne do salonu imitujące naturalny kamień lub płytki drewnopodobne.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.