Current Image

Filtry

ZMYWARKI 60 CM

28 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zmywarki 60 cm

Zmywarka to dziś w wielu kuchniach wręcz obowiązkowy element wyposażenia. Montaż zmywarki pozwala nie tylko zaoszczędzić czas i uniknąć obowiązku uciążliwego ręcznego mycia naczyń. Wykorzystanie tego urządzenia AGD pozwala również na sporą oszczędność wody. Jest to więc rozwiązanie przyjazne zarówno dla środowiska naturalnego, jak i dla domowego budżetu. 

W kategorii zmywarek największą popularnością cieszą się modele o standardowej szerokości 60 cm. Pozwalają ona idealnie dopasować zmywarkę do szafek kuchennych dostępnych w tym samym wymiarze. Niezależnie od tego, czy wybierzecie zmywarki 60 cm do zabudowy, czy taki model jak zmywarka 60 cm wolnostojąca, będziecie mieli możliwość jej łatwego wpasowania w kuchenną zabudowę. 

Popularne zmywarki 60 cm znajdziecie również w ofercie sklepu internetowego Komfort. W stałej sprzedaży mamy aż kilkadziesiąt różnych modeli wyselekcjonowanych z katalogów znanych i cenionych marek. Są to między innymi zmywarki 60 cm takich międzynarodowych firm jak Samsung, Whirlpool, Beko czy Gorenje. Oferujemy również zmywarki szerokości 60 cm polskiej marki Kernau. Dzięki solidnemu wykonaniu i ciekawemu wzornictwu zdobyły sobie one uznanie konsumentów nie tylko w Polsce, ale również innych europejskich krajach.  Jeśli więc jesteście na etapie urządzania nowej kuchni lub myślicie o wymianie zmywarki na nowszy model, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami.Zmywarka 60 cm – jaką wybrać?

Zmywarka 60 cm to zwykle zakup na lata. Przed podjęciem ostatecznej decyzji warto więc rozważyć kilka kwestii istotnych dla codziennego użytkowania zmywarki. Kluczową kwestią jest to, czy wybierzecie zmywarki pod zabudowę 60 cm, czy modele wolnostojące. W różnego rodzaju rankingach zmywarek 60 cm przodują zwykle modele pod zabudowę. Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz większą wagę przykłada się do wizualnej strony kuchennych aranżacji. Zmywarka 60 cm do zabudowy pozwala zachować spójny i jednolity wystrój kuchennej zabudowy. Całe urządzenie jest bowiem ukryte pod kuchennym blatem i wybranym przez Was frontem kuchennym. Poza sposobem montażu zmywarki 60 cm pod zabudowę nie różnią się w zasadzie niczym od modeli wolnostojących. 

Mimo dużej popularności zmywarek 60 cm pod zabudowę są także aranżacje kuchni, w których o wiele lepiej sprawdzi się zmywarka 60 cm wolnostojąca. Jakie są atuty takiego modelu? Wolnostojąca zmywarka 60 cm posiada pełną, kompletną obudowę oraz własny, zintegrowany blat. Taki model możecie więc ustawić w dowolnym miejscu kuchni, niezależnie od mebli kuchennych. W ofercie producentów AGD znajdziecie zmywarki wolnostojące w różnych kolorach i różnym stylu. Dzięki temu możecie dopasować wygląd tego urządzenia do stylu Waszej kuchennej aranżacji. 

Sposób montażu zmywarki to jednak nie jedyne, na co powinniście zwrócić uwagę przed jej zakupem. Bardzo ważny jest także wybór urządzenia energooszczędnego. Chodzi tu zarówno o klasę efektywności energetycznej, określaną literami od A do G, jak i to, ile wody zużywa wybrany model i czy posiada on ekologiczne tryby pracy.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.