Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj
  1. Komfort

Myślisz o remoncie kuchni? Koniecznie przeczytaj ten tekst!

Myślisz o remoncie kuchni? Koniecznie przeczytaj ten tekst!

Z reguły przyjmuje się, że kuchnia powinna być remontowana co 10-15 lat. Wbrew pozorom taki okres czasu nie jest efektem określonej trwałości mebli czy sprzętów. Wynika on raczej z bardzo intensywnego użytkowania i powstawania często nieusuwalnych zabrudzeń czy uszkodzeń. Dlatego też po dekadzie korzystania z pomieszczenia do gotowania należy bardzo mocno pomyśleć o odświeżeniu całości. Jeśli jesteś właśnie na tym etapie, to koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Remont kuchni – jak zrobić to dobrze?

Do problemów remontowych z reguły podchodzimy na dwa sposoby. Albo długo i żmudnie planujemy każdy detal, albo też idziemy na żywioł i podejmujemy decyzje niemal z dnia na dzień. I mimo że oba podejścia mają swoje dobre i słabe strony, to jednak zawsze lepiej dobrze przemyśleć sposób urządzenia kuchni. Pozwoli to uniknąć często prostych błędów oraz z reguły poprawi ergonomię i użyteczność całości. Trzeba w końcu pamiętać, że pomieszczenie do gotowania to nie tylko zestawy mebli kuchennych i kilka sprzętów AGD. To także odpowiednio wytrzymała podłoga, ładne i odporne na brud i tłuszcz ściany, skuteczne i oszczędne oświetlenie oraz szereg innych dodatków. Ogarnięcia ich wszystkich po prostu nie da się wykonać w jeden czy dwa wieczory. Jednak z drugiej strony większość osób dziś nie ma czasu, by przez kilka tygodni przeglądać katalogi i zastanawiać się, jakie baterie kuchenne czy zlewozmywaki wybrać. Przede wszystkim dla takich osób przeznaczona jest innowacyjna usługa sklepu Komfort.pl – zaprojektuj kuchnię. Pozwala ona na uzyskanie fachowego wsparcia i zdalne zaprojektowanie całości w bardzo krótkim czasie. Co jasne, mogą z niej skorzystać także zwolennicy dokładnego zaplanowania każdego szczegółu – gdyż w naszych katalogach znaleźć można setki rozwiązań i opcji.

Zdalne zaprojektowanie kuchni – czy to dobre rozwiązanie?

Czy jednak na pewno projektowanie kuchni online to mądra opcja? Może jednak lepiej pojechać do fizycznego sklepu i spytać o wszystko specjalistę na miejscu? Rozwiewamy wątpliwości!

Projekt kuchni w bloku lub domu – żaden problem!

Przeglądając różnego rodzaju poradniki, można odnieść wrażenie, że przedstawiane w nich aranżacje kuchni przeznaczone są tylko do bardzo dużych pomieszczeń. Decydując się na projektowanie z nami, nie musisz się jednak o to martwić. Jesteśmy w stanie przygotować koncepcje zarówno do bardzo małych kuchni czy aneksów, jak i dużych przestrzeni.

Inspiracje do remontu – także pomożemy!

Doskonale zdajemy sobie też sprawę, że nie każdy ma w głowie gotowy pomysł na kuchnię. Dlatego też na samym początku współpracy dostarczamy szeroki wybór materiałów pomocniczych. Co bardzo ważne, służą one nie tylko inspiracji, ale też rozszerzeniu wiedzy i świadomości. Zależy nam bowiem, byś wybierając panele winylowe do kuchni, wiedział, dlaczego będą one idealnym rozwiązaniem.

Projekt kuchni na wymiar – to nie kłopot!

Problemem dla nas nie są małe czy duże przestrzenie. Nie straszne nam też nietypowe układy kuchni czy też inne niespodzianki – wnęki, czy skosy. Przygotowany przez nas projekt kuchni na wymiar zawsze będzie w 100% pasował do pomieszczenia i odpowiadał Twoim gustom i oczekiwaniom. Chcesz by na podłodze leżała wykładzina PCV do kuchni – to nie problem! Korzystasz z podłogówki – dostarczymy odpowiednie płytki podłogowe lub panele pod ogrzewanie podłogowe! Nie chcesz malowanych ścian? Będą więc płytki ścienne! Marzy Ci się wyspa i barek? Więc będą! Podłoga ma być miękka? Wybierzemy idealne dywany do kuchni! Fronty mają być matowe w kolorze bakłażanowym? I to da się załatwić!

Zakup i dostawa – szybko i bezpiecznie!

Przygotowanie idealnego projektu kuchni to jednak dopiero początek naszego wsparcia. Tym, co nas wyróżnia, jest właśnie kompleksowe podejście, które obejmuje też wsparcie na etapie zakupu konkretnych rozwiązań. Z nami nie będziesz musiał jeździć od sklepu do sklepu, a wszystkich transakcji dokonasz przez internet. Transportem też się zajmiemy – być nie musiał przez kilka dni czekać na kolejnych kurierów.

Remont kuchni – coś dla majsterkowiczów i obserwatorów!

Montaż podłóg, mebli i sprzętów kuchennych to nie lada wyzwanie, a więc i w tym przypadku chętnie pomożemy! Korzystając z pomocy naszych instalatorów, masz też gwarancję, że wszystkie prace zostaną wykonane zgodnie z zaleceniami producentów, a użyte materiały będą wysokiej klasy. Co jednak jasne – nic na siłę! Jeśli odezwie się w Tobie dusza złotej rączki, to całość prac możesz wykonać osobiście!

Jeśli wiec planujesz remont kuchni, to skorzystanie z naszej pomocy będzie na pewno ciekawym rozwiązaniem. Pomożemy bowiem na każdym etapie prac, dla Twojej wygody i oszczędności czasu. Co więcej, podobne wsparcie zapewniamy też w ramach usługi – zaprojektuj łazienkę. Zapraszamy do kontaktu!