Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

Aneks kuchenny - inspiracje, aranżacje i projekty

(13 inspiracji)

Przeglądaj


Filtry
Filtry
  Filtry
  Wyczyść filtry
 • Styl

 • Rozmiar

 • Kolor

 • Rodzaj

  Wybrano 1 filtr/y:

 • Kolor frontu

 • Rodzaj frontu

 • Kolor blatu

 • Nazwa kolekcji

 • Rodzaj blatu

 • Kształt

 • Rodzaj sprzętu AGD

 • Wykończenie ściany nad blatem

Aneks kuchenny – inspiracje

Aneks kuchenny to tradycyjny element wyposażenia kawalerki. Coraz częściej jednak na aneks kuchenny decydujemy się również w przypadku małych mieszkań dwu czy nawet trzypokojowych. Stworzenie funkcjonalnej i zarazem wizualnie efektownej aranżacji aneksu kuchennego nie zawsze jest łatwym zadaniem. Na bardzo ograniczonej przestrzeni musimy nie tylko zmieścić długą listę elementów wyposażenia, ale również zadbać o to, aby kuchenne prace można było wykonywać w sposób wygodny i intuicyjny. Inspiracje na aneksy kuchenne przygotowali dla Was również nasi projektanci. Zapraszamy do sprawdzenia, jak w inspiracjach aneksów kuchennych wykorzystać można dostępne w naszych kolekcjach meble. Dzięki szerokiej ofercie w naszym sklepie znajdziecie zarówno inspiracje na aneksy kuchenne nowoczesne, jak i wiele pomysłów na stworzenie funkcjonalnego aneksu w klasycznym stylu.

Aneks kuchenny – aranżacje

Aranżacja aneksu kuchennego powinna być wyjątkowo dobrze przemyślana i zaplanowana. Z jednej strony nie chcemy, żeby aneks kuchenny zajmował zbyt dużą część mieszkania, z drugiej jednak musimy stworzyć sobie komfortową przestrzeń do przygotowywania posiłków. Praktycznie w każdej naszej kolekcji mebli kuchennych znajdziecie rozwiązania, które pozwolą na stworzenie funkcjonalnej aranżacji aneksu kuchennego i optymalne wykorzystanie dostępnego miejsca.

Jeśli chodzi o kwestie wizualne, to kolorystyka aranżacji aneksu kuchennego powinna oczywiście współgrać z wystrojem całego pomieszczenia. W małych wnętrzach stawiamy często na jasne kolory. Uniwersalnym wyborem będzie więc aranżacja aneksu kuchennego biała czy jasnoszara. Takie kolory mogą optycznie powiększyć i rozjaśnić nasz aneks kuchenny i całe pomieszczenie. Efekt ten będzie dodatkowo spotęgowany, jeśli postawimy na jasne fronty na wysoki połysk. Takie meble kuchenne znajdziecie między innymi w kolekcji Siena czy Rimini. Coś dla siebie znajdą w naszej ofercie także osoby, które planują klasyczną aranżację aneksu kuchennego. W takim wnętrzu idealnie sprawdzą się meble Verona, London czy Roma. Charakterystycznym elementem tych kolekcji są eleganckie frezowane fronty.

Oczywiście w naszym sklepie dostępnych jest również kilka ciekawych propozycji dla osób, które planują aranżację aneksu kuchennego w ciemniejszych kolorach. W kilku kolekcjach znajdziecie meble kuchenne z matowymi frontami w kolorze ponadczasowego grafitu, eleganckiej butelkowej zieleni czy głębokiego granatu. Aranżacje aneksu kuchennego w takich kolorach wykorzystać możecie między innymi w mieszkaniu inspirowanym stylem glamour lub retro. Z kolei miłośnicy stylu industrialnego mogą postawić na połączenie frontów imitujących naturalne drewno z elementami w kolorze antracytowym lub grafitowym.

Projektując aneks kuchenny, wybieramy aranżacje, które stawiają na szereg praktycznych rozwiązań. Są to różnego rodzaju wysuwane kosze czy organizery, które pomagają w jak najlepszym stopniu wykorzystać dostępną w kuchni przestrzeń. Z pomocą w aranżowaniu aneksu kuchennego przychodzą nam również producenci sprzętu AGD. W aranżacji takiej kuchennej przestrzeni możemy wykorzystać na przykład wąskie zmywarki do zabudowy czy płyty grzewcze z dwoma palnikami zamiast czterech. Dość popularnym sposobem na zyskanie dodatkowej przestrzeni na blacie roboczym jest wykorzystanie w aranżacji aneksu kuchennego niskiej lodówki umiejscowionej pod blatem. Nie jest ona oczywiście tak wygodna ani pojemna jak klasyczna lodówka wysoka. W niektórych przypadkach jest to jednak konieczność podyktowana ograniczoną przestrzenią.

Projekty aneksu kuchennego

Jak stworzyć funkcjonalny projekt aneksu kuchennego? W planowaniu takiej przestrzeni na pierwszy plan wysuwa się konieczność optymalnego wyposażenia dostępnej przestrzeni. Projekty aneksu kuchennego możecie stworzyć przy wykorzystaniu praktycznie każdej z naszych kuchennych kolekcji. Jest to możliwe dzięki modułowej budowie poszczególnych szafek kuchennych i szerokiej gamie dostępnych rozmiarów. To właśnie te dwa czynniki sprawiają, że łatwo stworzyć projekt aneksu kuchennego z meblami Komfort.

Zachęcamy również do skorzystania ze wsparcia naszego działu projektowego. Jeśli chcecie, to nasi doradcy stworzą dla Was indywidualny projekt aneksu kuchennego. Jedyne co musicie zrobić, żeby skorzystać z takiej pomocy, to wypełnienie krótkiego formularza na naszej stronie. Bazując na Waszych wymaganiach i dostępnej w Waszym mieszkaniu przestrzeni stworzymy dla Was indywidualny projekt aneksu kuchennego na wymiar. Nasze projekty są połączeniem modnego i atrakcyjnego wyglądu aneksu z kwestiami czysto funkcjonalnymi i praktycznymi. Oprócz projektu aneksu kuchennego otrzymacie także szczegółowy kosztorys poszczególnych elementów i propozycję montażu przez naszych wykwalifikowanych specjalistów.