leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZMYWARKI 45 CM

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zmywarki 45 cm

Zmywarki 45 cm to modele zaprojektowane przede wszystkim z myślą o stosunkowo niewielkich kuchniach czy aneksach kuchennych. Wybór takiej zmywarki zamiast standardowego modelu o szerokości 60 cm sprawia, że bez problemu zmieści się ona nawet w stosunkowo niewielkiej kuchni. Oszczędność miejsca w trakcie aranżacji kuchni to często konieczności, z której świetnie zdają sobie sprawę producenci urządzeń AGD. W związku z tym zmywarki 45 cm znajdziecie aktualnie w ofercie praktycznie wszystkich czołowych marek z tego sektora. 

W naszym sklepie online zmywarki 45 cm reprezentowane są przez urządzenia takich marek jak, chociażby Beko, Gorenje, Samsung czy Whirlpool. W naszej ofercie nie zabrakło także zmywarek 45 cm polskiej marki Kernau.  Poza atrakcyjną ceną wyróżnia je również solidne wykonanie i ciekawy design. Łącznie w sprzedaży mamy kilkanaście różnych modeli zmywarek 45 cm. Jeśli więc szukacie takiej wąskiej zmywarki do kuchni, to zapraszamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą.Zmywarka 45 cm – jaki model wybrać?

Pierwszym pytaniem, na które będziecie musieli sobie odpowiedzieć przy zakupie zmywarki 45 cm, jest to, czy lepiej wybrać model przeznaczony do zabudowy, czy zmywarkę wolnostojącą. Największą popularnością cieszą się aktualnie urządzenia AGD przeznaczone do zabudowy. Pozwalają one stworzyć spójną i jednolitą zabudowę kuchni. Po zmywarki 45 cm do zabudowy możecie więc sięgnąć niezależnie od tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały Waszą kuchnię. Urządzenie to będzie bowiem i tak ukryte pod wybranym przez Was frontem kuchennym. 

Swoje zalety mają jednak również klasyczne zmywarki 45 cm wolnostojące. Taka zmywarka posiada kompletną obudowę i własny zintegrowany blat. Plusem zmywarki wolnostojącej o szerokości 45 cm jest to, że można ustawić ją w dowolnym miejscu kuchni. Można także dowolnie zmienić jej ustawienie, co jest z oczywistych względów niemożliwe w przypadku zmywarki do zabudowy. 

Sam sposób montażu to jednak nie wszystko, na co powinniście zwrócić uwagę przy zakupie zmywarki 45 cm. Bardzo istotna jest także efektywność wybranego modelu. W pierwszej kolejności warto sprawdzić efektywność energetyczną. Parametr ten określany jest literami od A do G, a najbardziej ekonomiczne są oczywiście zmywarki 45 cm w klasie A. Efektywność energetyczna to jednak nie wszystko. Duże znaczenie dla domowego budżetu ma również to, czy w wybranym modelu zastosowano rozwiązania mające na celu zmniejszenie zużycia wody. Producenci AGD zdają sobie sprawę, jak istotne są aktualnie kwestie ochrony środowiska. W związku z tym większość zmywarek 45 cm posiada już takowe rozwiązania, a także ekologiczne programy zmywania.Zmywarki 45 cm – ceny

Niezależnie od tego, czy ostatecznie wybierzecie zmywarki 45 cm wolnostojące, czy model przeznaczony do zabudowy, musicie liczyć się pewnym wydatkiem. Zmywarki szerokości 45 cm są jednak tańszym rozwiązaniem niż urządzenia o standardowej szerokości 60 cm. Dostępne w naszym sklepie zmywarki 45 cm możecie jednym kliknięciem uszeregować według cen i sprawdzić, które modele znajdują się w interesującym Was przedziale cenowym. 

Jeśli interesują Was tanie zmywarki 45 cm, to zapraszamy również do zapoznania się z dostępnymi aktualnie na naszej stronie promocjami. Staramy się regularnie oferować wybrane modele sprzętu AGD w cenach obniżonych o kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt procent. Zapraszamy również do odwiedzin działu Outlet. Oprócz wyprzedaży urządzeń AGD znajdziecie tam również szereg innych produktów z takich kategorii jak materiały wykończeniowe, dekoracje, meble czy oświetlenie. A wszystko to dostępne w promocyjnych cenach.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.