leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

ZMYWARKI DO ZABUDOWY 60 CM

23 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Zmywarki do zabudowy 60 cm

Popularność kuchennych urządzeń AGD pod zabudowę rośnie w bardzo szybkim tempie już od kilku lat. Bestsellerem były na początku przede wszystkim lodówki pod zabudowę. Dziś trend ten dotyczy również takich elementów wyposażenia kuchni jak okapy czy zmywarki pod zabudowę. Wśród tej ostatniej kategorii zdecydowanie największą popularnością cieszą się zmywarki do zabudowy 60 cm. 

Zmywarki do zabudowy szerokości 60 cm to standardowe modele w rozmiarze takim samym jak kuchenne szafki stojące. Dzięki temu zmywarki do zabudowy idealnie pasują do praktycznie wszystkich standardowych mebli kuchennych. Na zmywarkę do zabudowy 60 cm możecie więc zdecydować się zarówno w przypadku kuchni na wymiar, jak i gotowego zestawu mebli kuchennych. Takie zmywarki są oczywiście kompatybilne również z dostępnymi w naszej ofercie zestawami kuchennych szafek. 

W sklepie internetowym Komfort zmywarki pod zabudowę 60 cm to aż kilkadziesiąt różnych modeli. Są to zmywarki pod zabudowę o szerokości 60 cm z najnowszych kolekcji urządzeń AGD czołowych światowych i krajowych marek. W stałej sprzedaży mamy między innymi zmywarki pod zabudowę 60 cm Samsung, Beko, Whirlpool, Kernau i Gorenje.Zmywarka do zabudowy 60 cm – jakie zalety ma taki model?

Co sprawia, że wśród zmywarek 60 cm to właśnie modele przeznaczone pod zabudowę cieszą się największym powodzeniem? Wynika to przede wszystkim z tego, że coraz większą wagę przywiązuje się do wizualnej strony kuchennych aranżacji. Jeszcze kilkanaście lat temu kuchnie były traktowane bardziej w kategoriach funkcjonalnych. Dziś kuchnie stanowią często aranżacyjne przedłużenie salonu. Dzieje się tak szczególnie w przypadku otwartych kuchni, połączonych z salonem. Największą zaletą takiego modelu jak zmywarka do zabudowy 60 cm jest możliwość stworzenia spójnej i jednolitej linii kuchennej zabudowy. W zależności od Waszych preferencji i tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały Waszą kuchnię, możecie wybrać model całkowicie ukryty pod kuchennym frontem lub zmywarki do zabudowy 60 cm z widocznym panelem. Ten drugi rodzaj zmywarek 60 cm pod zabudowę jest nieco wygodniejszy w użyciu i sprawdzi się szczególnie w nowoczesnych aranżacjach kuchni. Warto także dodać, że pod względem technicznym zmywarka do zabudowy 60 cm nie różni się niczym od modeli wolnostojących.Polecane zmywarki do zabudowy 60 cm, czyli jak wybrać?

Jaki model zmywarki pod zabudowę 60 cm wybrać? W przypadku tego rodzaju urządzeń AGD zdecydowanie mniejszą rolę odgrywają kwestie wizualne. Urządzenie jest bowiem zintegrowane z zabudową kuchni i ukryte pod blatem i frontem meblowym. Warto jednak zwrócić uwagę na parametry techniczne zmywarki, a także to, jakie tryby pracy oferuje. 

Na pierwszy plan wysuwa się kwestia tego, czy wybierzecie urządzenie ekonomiczne i energooszczędne. Każda zmywarka posiada określoną klasę efektywności energetycznej. Parametr ten określany jest literami od A do G. Polecane zmywarki do zabudowy 60 cm to oczywiście urządzenia w klasie A lub ewentualnie B czy C. Warto zwrócić uwagę, że nowa klasyfikacja zastąpiła stosowane przez wielu producentów klasy A+, A++, A+++ itd.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.