Current Image

Filtry

ZMYWARKI SAMSUNG DO ZABUDOWY

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zmywarki Samsung do zabudowy w sklepie Komfort

Zmywarki do naczyń to urządzenie, bez którego trudno wyobrazić sobie współczesną kuchnię. Wygoda, czas zaoszczędzony na ręcznym myciu naczyń oraz mniejsze rachunki za wodę to tylko niektóre z zalet zmywarek do zabudowy firmy Samsung.

Zmywarki do zabudowy Samsung – eleganckie i wydajne rozwiązanie dla Twojej kuchni

Samsung to producent sprzętów elektronicznych, który słynie z wdrażania innowacji i intuicyjnych rozwiązań. Nie inaczej jest z wytwarzanymi przez tę firmę akcesoriami gospodarstwa domowego.

Zmywarki Samsung do zabudowy charakteryzują się wygodnym panelem sterowania oraz wieloma programami, które zapewnią optymalny sposób i czas mycia naczyń. Pozwolą Ci one zarówno na skuteczne mycie przypalonych naczyń, jak i na ustawienie szybkiego programu trwającego 35 minut. Bardzo przydatna jest możliwość dezynfekcji – końcowego płukania w 70°C.

W ofercie firmy Samsung znajdują się zmywarki z funkcją automatycznego otwarcia drzwi. Oprócz tego zastosowano w nich technologię Aqua Stop, dzięki której w przypadku awarii zostanie odcięty dopływ wody, co uchroni kuchnię przed zalaniem.

Zmywarka do zabudowy Samsung daje możliwość korzystania z tych licznych zalet w kuchni zaprojektowanej w całości przez Ciebie. Jeśli nie odpowiada Ci elegancki i nowoczesny design, bo swoją kuchnię planujesz urządzić na przykład w stylu prowansalskim – nie rezygnuj z innowacyjnych rozwiązań. Zmywarkę możesz obudować frontem meblowym wkomponowanym w wystrój całego pomieszczenia.

Różne wymiary zmywarek do zabudowy Samsung

Przy wyborze zmywarki bardzo ważną kwestią są jej wymiary. Należy o nich pomyśleć już na etapie projektowania kuchni. Czy jest ona wystarczająco duża, by zmieściła się w niej zmywarka o szerokości 60 cm? A może mieszkasz sam albo często jesz poza domem i tak duże urządzenie nie jest Ci potrzebne? Wymiary zmywarki zależą od Twojego stylu życia i liczby osób, z którymi dzielisz przestrzeń mieszkalną.

Zmywarki Samsung o szerokości 45 cm do zabudowy sprawdzą się w przypadku osób niegotujących zbyt często albo w małych mieszkaniach, w których każdy dodatkowy centymetr jest cenny. Jeśli mieszkasz sam lub z jedną, lub dwiema osobami, zmywarka Samsung 45 do zabudowy może okazać się wystarczająca.

W przypadku większych rodzin albo osób eksperymentujących w kuchni bądź często zapraszających gości na wspólny posiłek o wiele lepszym wyborem będzie wybór zmywarki Samsung o szerokości 60 cm do zabudowy. Jeśli naczyń będzie mniej, możesz wybrać opcję połowy załadunku, dzięki której urządzenie pobiera o połowę mniej prądu oraz wody.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.