Current Image

Filtry

PŁYTY INDUKCYJNE

65 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płyty indukcyjne z oferty sklepu Komfort

Czym są płyty indukcyjne? W ten sposób określa się specjalny typ płyt grzewczych wykorzystujących zjawisko zmiany pola magnetycznego. Płyty indukcyjne nie nagrzewają się i emitują ciepło wyłącznie w kontakcie z metalem, czyli garnkiem lub patelnią. Nie dość, że są bezpieczne dla domu i domowników, to ponadto działają bardzo efektywnie. Wszystko to czyni je coraz częstszym gościem w nowoczesnych kuchniach. Tego typu systemów nie mogło oczywiście zabraknąć w katalogu Komfort! Poznaj najciekawsze z nich.

Płyty indukcyjne do każdej kuchni

Nie ma wątpliwości co do tego, że płyty indukcyjne to rozwiązania przyszłości. Do najważniejszych ich zalet należą energooszczędność oraz znaczne skrócenie czasu gotowania potraw. Ich użytkowanie dodatkowo ogranicza ryzyko przypalenia gotowanych posiłków. Są zatem o wiele łatwiejsze w utrzymaniu w perfekcyjnej czystości. Płyty indukcyjne, które znajdziesz w naszym katalogu, to płyty przeznaczone do zabudowy kuchennej, oferowane przez światowej sławy producentów. Same nazwy takie jak Beko, Samsung, Amica, Bosch, Franke, Whirlpool czy Kernau stanowią przecież gwarancję ich jakości. Gdy znajdziesz zestawienie ukazujące najlepsze płyty indukcyjne – ranking z pewnością będzie obejmował propozycje wymienionych brandów. Płyty indukcyjne Komfort to m.in. produkty należące do najwyższej klasy energooszczędności A. Wcześniej określano je jako płyty indukcyjne A+++. Wśród nich znajdziesz też płyty indukcyjne 3-fazowe. Czyli te umożliwiające podłączenie płyty do zasilania za pomocą 3-fazowej instalacji 400 V.

Wymiary płyt indukcyjnych

Wymiary płyty indukcyjnej powinny w każdym przypadku być precyzyjnie dostosowane do kuchennej zabudowy. Wśród naszych propozycji znajdziesz wiele wariantów płyt indukcyjnych. Mogą być to zatem zarówno modele o wymiarach 58 x 51 cm, jak i 51 x 80 cm, czy też 51 x 60 cm. Różnice w wymiarach poszczególnych płyt indukcyjnych dotyczą oczywiście także wysokości danych rozwiązań kuchennych.


Gdy mowa o estetyce wizualnej polecanych płyt indukcyjnych, znajdziesz wśród nich wiele modnych wariantów. Lwią część kolekcji stanowią ponadczasowe płyty czarne. Oprócz nich jednak na klientów czekają płyty srebrne, stalowe, białe czy brązowe. Zadbasz zatem o spójny wystrój każdej kuchni.

Płyty indukcyjne – liczba palników

Liczba palników znajdujących się na płycie indukcyjnej ma kluczowe znaczenie dla każdego konsumenta przymierzającego się do zakupów. O ile płyta indukcyjna 1-palnikowa może zaspokoić potrzeby singla lub singielki, o tyle w przypadku, gdy grę wchodzi gotowanie dla rodziny, nieodzowna będzie płyta większa. Wtedy to z pomocą przychodzą płyty indukcyjne 2-palnikowe, 3-palnikowe czy 4-palnikowe. W katalogu naszej firmy znajdziesz także płyty, które stanowią odpowiedź na zapotrzebowanie profesjonalistów, którym multitasking niestraszny. Na wymagających czeka zatem płyta indukcyjna 5-palnikowa (np. marki Teka) lub płyta indukcyjna 6-palnikowa. To jednak nie wszystko. Wśród rekomendowanych produktów dostrzeżesz także płytę indukcyjną z aż 8 palnikami! Oczywiście polecane płyty indukcyjne wyposażone są w wiele nowoczesnych dodatkowych opcji. Należą do nich specjalistyczne programy, blokady, PowerBooster, łączenie pól grzejnych czy podtrzymywanie ciepła.


Płyty indukcyjne, które znajdziesz w naszym katalogu, to zatem wybór idealny do nowoczesnych kuchni. Postaw na połączenie jakości, funkcjonalności i estetycznego wyglądu. Wybierz płytę indukcyjną o liczbie palników i funkcjach odpowiadających Twoim potrzebom.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.