Current Image

Filtry

PŁYTY INDUKCYJNE 60 CM

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płyty indukcyjne 60 cm z oferty Komfort.pl

Wśród rozwiązań do nowoczesnych kuchni szczególną popularnością cieszą się płyty indukcyjne 60 cm. To często spotykany w domach wariant płyt grzewczych cechujących się łatwością obsługi i wyjątkowo precyzyjnym działaniem. A także szeregiem funkcji ułatwiających gotowanie. Sprawdź, jakie modele płyt indukcyjnych 60 cm Komfort czekają na Ciebie w naszym sklepie!

Płyty indukcyjne 60 cm – idealne rozwiązanie dla małych kuchni

Płyty indukcyjne 60 cm (szerokość) nie należą do największych dostępnych na rynku modeli. Ich standardowa grubość (czyli wysokość) mieści się w przedziale od 4 do 6 cm. Niewielkie rozmiary jednak w żaden sposób nie obniżają ich funkcjonalności. Okazują się bowiem optymalnym wyborem do stosunkowo niewielkich kuchni. Płyta indukcyjna 60 cm z naszego katalogu może być wyposażona w aż 4 niezależne palinki. Dzięki temu będziesz mógł podgrzewać kilka garnków jednocześnie, co pozwoli Ci szybciej przygotować posiłek. Rekomendowane płyty indukcyjne 60 cm w sklepach Komfort to m.in. propozycje cenionej marki Teka. Gdy chodzi o moc przyłączeniową, najpopularniejsze warianty to 7,2 kW.

Designerskie płyty indukcyjne 60 cm – stylowa kuchnia gwarantowana

Wśród płyt indukcyjnych 60 cm widniejących w naszym katalogu znajdziesz produkty o wysokich walorach estetycznych. Wykonane ze szkła ceramicznego płyty to warianty w kolorze czarnym, srebrnym, białym czy brązowym. Z łatwością zatem wkomponujesz nowoczesną indukcję 60 cm do kuchni nowoczesnej, skandynawskiej czy industrialnej. Warianty w kolorze brązowym odnajdą się także w kuchniach nawiązujących do stylu retro lub w pomieszczeniach inspirowanych klasyką. Prezentują się okazale wszędzie tam, gdzie wnętrzu nadają charakteru drewniane akcenty.

Płyty indukcyjne 60 cm – wybierz najlepszy model dla siebie

Jeśli interesuje Cię płyta indukcyjna 60 x 60 cm do kuchni (lub np. 60 x 50 cm) – Komfort pomoże Ci wybrać model idealny do Twojego domu. Niezależnie od aktualnej wielkości budżetu. Płyty indukcyjne 60 cm z naszej sieci to modele w przedziale cenowym od niewiele ponad tysiąca złotych do kilku tysięcy w przypadku droższych modeli. Warto ponadto zwrócić uwagę na wiele dodatkowych opcji, w które wyposażone są tzw. indukcje 60. Niektóre z nich to: Stop&Go, MultiSlider, wskaźnik temperatury, zarządzanie mocą, blokada rodzicielska czy różnorodne funkcje grzania.


Wybierz niezawodną płytę indukcyjną 60 cm do swojego domu. W katalogu Komfort znajdziesz coś dla siebie także wtedy, gdy musisz jak najefektywniej zagospodarować każdy metr niewielkiej kuchni!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.