leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PŁYTY KUCHENNE ŻELIWNE

12 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płyty kuchenne żeliwne z oferty Komfort.pl

Płyty żeliwne kuchenne, znane też jako płyty kuchenne piecowe, umożliwiają przyrządzanie posiłków na kuchniach gazowych. Specyfika wykorzystanego surowca zapewnia zarówno wysoką efektywność pracy kuchenki, jak i odporność płyt na wysokie temperatury. Płyty kuchenne żeliwne polecane przez Komfort odznaczają się ponadto estetycznym wyglądem oraz łatwością czyszczenia i konserwacji. Wybierz model odpowiedni do swojej kuchni.

Płyty kuchenne żeliwne – trwałe i wytrzymałe rozwiązanie do kuchni

Płyty kuchenne żeliwne, które znajdziesz w naszym katalogu, to produkty renomowanych w branży producentów, takich jak np. Teka. Dzięki temu masz pewność, że inwestycja się opłaci. Żeliwne płyty kuchenne Komfort nie boją się intensywnej eksploatacji i pracy w trudnych warunkach. Do wykorzystanych do ich produkcji materiałów zalicza się m.in. stal nierdzewną, szkło hartowane czy szkło ceramiczne. Wszystkie one słusznie kojarzą się z najwyższą jakością i długowiecznością.

Klasyczne płyty kuchenne żeliwne – ponadczasowy styl i wysoka jakość

W parze z solidnością polecanych płyt żeliwnych kuchennych dumnie kroczy ich stylowy wygląd. Dostępne płyty gazowe występują w kilku modnych wersjach kolorystycznych. Czarnej, szarej, stalowej czy antracytowej. A nawet inox czy białej. Co to oznacza? Otóż to, że z łatwością dobierzesz wersję najlepszą do kuchni skandynawskiej, klasycznej, czy też np. loftowej lub industrialnej. Wspomniana już zaawansowana technologia produkcji sprawia, że żeliwna płyta kuchenna z naszego katalogu nie straci na swojej estetyce wizualnej nawet po dłuższym czasie użytkowania.

Płyty żeliwne do kuchni – funkcjonalność i estetyka w jednym

Funkcjonalność proponowanych płyt żeliwnych do kuchni wynika m.in. z szerokiego wyboru dostępnych wariantów. Wśród nich znajdziesz modele uwzględniające wykorzystanie różnej liczby palników i pól grzejnych (np. 4 lub 5, w różnych konfiguracjach). Poszczególne żeliwne płyty kuchenne różnią się od siebie oczywiście pod względem wymiarów. Przykładowe opcje to np. 60 x 50 cm, 70 x 51 cm czy 86 x 51 cm.


Oczywiście nowoczesne płyty żeliwne wyposażone są w wiele dodatkowych opcji podnoszących komfort i efektywność gotowania. Zaliczamy do nich m.in. palniki turbo, PowerBooster, podtrzymywanie ciepła, programy automatyczne, stepFlame, timer czy Cook Adapt. Funkcje wpływające na bezpieczeństwo użytkowania to m.in. czasowe wyłączenie, czujnik obecności, blokada bezpieczeństwa i liczne zabezpieczenia – m.in. przed przegrzaniem i przed dziećmi.


Niezawodne, wielofunkcyjne i eleganckie. Tymi słowami można opisać płyty kuchenne żeliwne Komfort. Poznaj cechy poszczególnych modeli i ich wariantów!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.