Current Image

Filtry

PIEKARNIKI ELEKTRYCZNE

111 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Piekarniki elektryczne w sklepie Komfort

Nie sposób polemizować z faktem, że piekarniki elektryczne to najczęściej spotykany w naszych kuchniach typ piekarników. Są łatwe w obsłudze i skuteczne, a ponadto umożliwiają użytkownikom korzystanie z wielu dodatkowych opcji. Uchodzą również za o wiele łatwiejsze do utrzymania w perfekcyjnej czystości niż piekarniki na gaz. Oczywiście jeden piekarnik elektryczny drugiemu piekarnikowi nierówny. Na szczęście w katalogu sieci Komfort goszczą wyłącznie najlepsze urządzenia AGD tego rodzaju!


Piekarniki elektryczne – wygoda i precyzja w pieczeniu

Piekarniki elektryczne Komfort mają wiele zalet, dzięki którymi można nazywać je bezkonkurencyjnymi. Zaliczamy do nich:


  • wysoki komfort użytkowania;
  • wiele funkcji pieczenia (np. termoobieg, grill, pieczenie na parze);
  • opcje dodatkowe (m.in. sterowanie na dotyk, minutnik, kontrola temperatury, programowanie piekarnika czy blokady rodzicielskie);
  • łatwość czyszczenia oraz konserwacji;
  • wytrzymałość.

Możemy zatem powiedzieć, że piekarniki elektryczne dostępne w sklepie Komfort gwarantują, że pieczenie ulubionych potraw stanie się jeszcze łatwiejsze… i przyjemniejsze. Oprogramowanie, w które wyposażone są poszczególne modele, sprawia, że nie musimy dłużej obawiać się, że nasz obiad zamieni się w węgiel, lub będzie niedopieczony. Co więcej, nasi partnerzy mają do zaoferowania nawet tak wielofunkcyjne urządzenia, jak piekarnik elektryczny z funkcją mikrofalówki lub gotowania na parze (tzw. piekarnik elektryczny parowy).


Doskonale wiemy, jak ważne są oszczędności czynione na każdym kroku. Dlatego też proponowane rozwiązania technologiczne cechują się wysokim stopniem energooszczędności (zaliczamy do nich m.in. urządzenia takie jak piekarnik elektryczny A+ czy nawet piekarnik elektryczny A++). Ponadto, jeśli chodzi o moc piekarników elektrycznych Komfort (przyłączeniową), w większości przypadków mieści się ona w przedziale od 3,2 do 3,7 kW.


Wśród naszych propozycji znajdują się piekarniki elektryczne marek takich jak Amica, Beko, Bosch, Samsung, Kernau czy Whirlpool.

Piekarniki elektryczne – najlepsze urządzenie dla miłośników wypieków

O wiele częstszym widokiem niż piekarniki elektryczne wolnostojące (np. 45 l lub 60 l) są obecnie te przeznaczone do zabudowy. Dlatego też to właśnie one stanowią lwią część naszej oferty. Znajdują się wśród nich modele, które bez trudu uczynisz ważnym elementem aranżacji kuchni. Szczególnie pokaźną grupę stanowią piekarniki elektryczne o szerokości 59,5 cm i optymalnej pojemności około 70-80 l. Nie oznacza to oczywiście, że wśród piekarników elektrycznych Komfort nie uświadczymy sprzętów nieco mniejszych. W katalogu goszczą bowiem nawet takie propozycje jak niewielkie, estetyczne modele 44–45 l. Jak zatem widać – jeśli bardziej niż piekarniki elektryczne wolnostojące interesują Cię te przeznaczone do zabudowy, w katalogu Komfort znajdziesz odpowiedni egzemplarz!

Piekarniki elektryczne – idealne rozwiązanie dla małych i dużych kuchni

Piekarniki elektryczne do zabudowy to obowiązkowy element nowoczesnego wyposażenia kuchni. Niezależnie od stylu wystroju domu i jego całkowitej powierzchni. W małych kuchniach, a także w apartamentach, szczególnie cenne okazują się urządzenia wielofunkcyjne. Zwłaszcza te, które mimo ograniczonych rozmiarów mogą zastąpić wiele innych sprzętów AGD. Piekarnik elektryczny wolnostojący duży (lub do zabudowy, polecany przez Komfort) okaże się niezbędny wtedy, gdy codziennie przygotowujemy obiad dla dużej rodziny. Albo też często gościmy naszych bliskich!


Przekonaj się, jakie piekarniki elektryczne do zabudowy goszczą w katalogu Komfort i wybierz opcję dla swojej kuchni!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje