leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PIEKARNIKI DO ZABUDOWY 60 CM

102 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Piekarniki do zabudowy 60 cm

Piekarnik pod zabudowę 60 cm to standardowy rozmiar, który bez problemu zamontujecie w kuchennych szafkach lub słupkach o takiej szerokości. W praktyce piekarnik elektryczny do zabudowy 60 cm ma zwykle minimalnie mniejszą szerokość, aby można było umieścić go wewnątrz kuchennej szafki. 

Piekarnik do zabudowy szerokości 60 cm to model, który możecie znaleźć w ofercie praktycznie każdego większego producenta urządzeń AGD. W naszym sklepie online piekarniki do zabudowy 60 cm to ponad 80 różnych modeli. W stałej sprzedaży mamy między innymi piekarniki do zabudowy 60 cm marki Teka, Kernau czy Samsung.Piekarnik do zabudowy do szafki 60 cm – szerokość, głębokość, wysokość

60 cm to uniwersalna i standardowa szerokość większości dostępnych na rynku piekarników. 60 cm to także wysokość pełnowymiarowych piekarników. Klasyczny piekarnik do zabudowy do szafki będzie miał więc wymiary 60 x 60 cm. Jeśli jednak szukacie modeli zaprojektowanych z myślą o bardzo małych kuchniach, to w naszej ofercie znajdziecie także tak zwane kompaktowe piekarniki do zabudowy. Zamiast standardowych 60 cm mają one wysokość 45 cm.Piekarnik do zabudowy szerokość 60 cm – jak wybrać?

Wymiary piekarnika do zabudowy 60 cm to jedno z najważniejszych, jednak niejedyne kryterium, jakie powinniście wziąć pod uwagę. Bardzo ważne są również kwestie techniczne. Między innymi to, ile energii elektrycznej zużywa piekarnik, a także to, jakie funkcje dodatkowe posiada. Piekarniki do zabudowy szerokość 60 cm to w zdecydowanej większości modele energooszczędne. Najbardziej ekonomicznym i proekologicznym rozwiązaniem będzie piekarnik w klasie energooszczędnej C (wcześniej A+++). Jednak bardzo wydajne są także oferowane przez nas modele D (wcześniej A++) i E (wcześniej A+).

To, jakie funkcje dodatkowe powinien mieć piekarnik do zabudowy szerokość 60 cm, zależy oczywiście od Waszych potrzeb i tego, jak intensywnie będziecie korzystać z tego elementu wyposażenia kuchni. W przypadku nowoczesnych piekarników standardem jest już funkcja termoobiegu. Funkcja ta pozwala na równomierną obróbkę termiczną potrawy za pośrednictwem wymuszonego obiegu gorącego powietrza. Innym ciekawym rozwiązaniem, które zyskują coraz większą popularność, jest funkcja dual-cook. Dzięki zastosowaniu specjalnej ruchomej przegrody taki piekarnik do zabudowy o wymiarach 60 cm możecie podzielić na dwie niezależnie działające komory (każda z własnym termoobiegiem). Piekarnik z funkcją dual-cook pozwala przygotować dwie potrawy w tym samym czasie. Oszczędzacie więc zarówno czas, jak i energię potrzebną do nagrzania piekarnika. Na taki piekarnik do zabudowy 60 cm mogą zdecydować się osoby, które często przygotowują posiłki w domu.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.