Current Image

Filtry

PIEKARNIKI ELEKTRYCZNE DO ZABUDOWY

106 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Piekarniki elektryczne do zabudowy z oferty Komfort

Piekarniki elektryczne do zabudowy to jedne z najważniejszych urządzeń AGD goszczących w naszych kuchniach. Nie tylko pozwalają przyrządzać pyszne i pełnowartościowe posiłki dla całej rodziny, ale pełnią też istotną funkcję estetyczną. Wybierając konkretny model i jego wariant, mamy możliwość umiejętnego wkomponowania go w wystrój kuchni. Piekarniki elektryczne do zabudowy cenionych marek, niezawodne i dobrze wyglądające, goszczą w katalogu Komfort!

Piekarniki elektryczne do zabudowy

Wybierając piekarnik elektryczny do zabudowy, musimy mieć na uwadze kilka kluczowych kwestii. Przyjrzyjmy się niektórym z nich:

  • Wielkość. Pojemność piekarnika ma duże znaczenie zarówno ze względu na nasze preferencje czy potrzeby, jak i wielkość kuchni czy zabudowy. Małe piekarniki elektryczne do zabudowy (czyli np. 30 l) to wybór odpowiedni dla singli, par lub niewielkich rodzin. Piekarniki elektryczne do zabudowy o pojemności 77 l lub większe to typy właściwe dla wieloosobowych gospodarstw. Równie ważne są oczywiście wysokość, szerokość oraz głębokość piekarnika. W naszym katalogu znajdują się zróżnicowane opcje, dzięki  łatwo można dopasować piekarnik do zabudowy, także pod konkretne szafki kuchenne.

  • Funkcje. Nowoczesne piekarniki elektryczne do zabudowy zazwyczaj wyposażone są w szereg przydatnych funkcji, takich jak termoobieg, grzanie góra-dół, tryb eko, szybkie nagrzewanie czy grill. W ofercie Komfort znajdują się piekarniki elektryczne do zabudowy z termoobiegiem wyposażone w najważniejsze z nich!

  • Energooszczędność. Jej klasa warunkuje efektywność i zużycie energii przez piekarnik elektryczny do zabudowy. W naszej ofercie znajdują się energooszczędne urządzenia klasy A i wyższej!

  • Producent. Wybór piekarnika elektrycznego do zabudowy renomowanej marki zazwyczaj stanowi gwarancję niezawodności urządzenia. W sieci Komfort goszczą m.in. urządzenia brandów Amica, Bosch, Beko, Samsung czy Whirlpool.

Wymiary piekarników elektrycznych do zabudowy

Komfort jest w stanie pomóc wybrać każdemu zainteresowanemu m.in. odpowiedni piekarnik elektryczny do zabudowy szerokość 50 cm (59,5 cm). Jest to jeden z popularnych wariantów tych urządzeń. Wśród polecanych piekarników elektrycznych do zabudowy 50 cm znajdują się zatem m.in. propozycje firm  Kernau czy Whirlpool. Co wypada podkreślić, w grupie piekarników elektrycznych do zabudowy 60 cm (59,5 cm) goszczą także wyselekcjonowane propozycje gigantów branży AGD takich jak Samsung czy Beko!

Piekarniki elektryczne do zabudowy – kolory

Aby zadbać o spójny wystrój kuchni, należy zatroszczyć się o każdy element jej wyposażenia. W katalogu Komfort znajdziemy zatem zarówno nowoczesny piekarnik elektryczny do zabudowy biały, świetny do kuchni skandynawskich czy minimalistycznych, jak i wersje szare czy srebrne. Te oczywiście odnajdą się we wszelkich wariacjach na temat stylu nowoczesnego. Alternatywą wartą rozważenia jest piekarnik elektryczny do zabudowy czarny – idealny dla tych, którzy pragną grać eleganckim kontrastem!


Wybierz najlepszy piekarnik elektryczny do zabudowy z katalogu Komfort!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.