Current Image

Filtry

PIEKARNIKI DO ZABUDOWY SAMSUNG

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Piekarnik do zabudowy Samsung w sklepie Komfort

Jedną z najważniejszych kategorii piekarników do zabudowy dostępnych w sklepach Komfort stanowią piekarniki do zabudowy Samsung. Produkty giganta z Korei Południowej należą do najwyżej ocenianych i najbardziej rozchwytywanych na rynku urządzeń AGD. W kategorii piekarniki do zabudowy Samsung znajdziesz najwyższej jakości sprzęty, które wkomponujesz w kuchnię w każdym stylu!

Piekarniki do zabudowy Samsung – nowoczesny design i wysoka jakość

Piekarniki do zabudowy Samsung dostępne w katalogu Komfort to modele o nowoczesnym, gustownym designie. Wśród nich dominują wersje czarne i stalowe. Tego typu piekarniki do zabudowy Samsung prezentują się okazale m.in. w kuchniach skandynawskich i minimalistycznych. Świetnie wyglądają także w kuchniach industrialnych, łączących surowość dekoracji z nowoczesnymi dodatkami. Oczywiście proponowane przez Samsung piekarniki do zabudowy możesz także zainstalować w kuchniach nieco bardziej klasycznych. Czerń i różne odcienie szarości są przecież barwami uniwersalnymi!


W parze z walorami wizualnymi piekarników elektrycznych do zabudowy Samsung idzie oczywiście ich najwyższa jakość. Są to urządzenia niezawodne, odporne na uszkodzenia oraz łatwe do precyzyjnego czyszczenia i konserwacji. Wyróżnikiem niektórych z nich jest możliwość czyszczenia parowego, katalitycznego oraz pyrolitycznego. Jeśli zatem interesują Cię piekarniki do zabudowy Samsung – opinie zadowolonych klientów jednoznacznie wskazują na fakt, że to produkty, które nie zawodzą.

Piekarniki do zabudowy Samsung – połączenie stylu i funkcjonalności w kuchni

Piekarniki do zabudowy Samsung – wymiary polecanych produktów to zwłaszcza popularne 59,5 x 59,5 cm – wpasują się zatem w każdą kuchnię. Klienci poszukujący świetnych urządzeń do pomieszczeń nieco mniejszych znajdą również warianty takie jak piekarnik do zabudowy 45 cm Samsung. Poszczególne modele wyposażone są w wiele przydatnych funkcji: m.in. eko, grill, programowanie czy sterowanie smartfonem. A nawet blokady rodzicielskie! Dla wygody użytkowników piekarniki tejże marki mogą mieć drzwi uchylne lub otwierana góra-dół. Także drzwi dzielone. Nowoczesne urządzenia marki z Seulu wyposażone są w wyświetlacze LED oraz sterowanie dotykowe. Wszystko to wpływa na zapewnianą przez brand funkcjonalność!


Jednym z kluczowych kryteriów branych przez uwagę podczas wyboru piekarnika jest jego energooszczędność. Piekarnik do zabudowy Samsung A++ pozwoli Ci zyskać pewność, że wyższe rachunki za zużyty prąd to nie Twój problem. Nawet jeśli zależy Ci na przetestowaniu wszystkich oferowanych przez producenta funkcji.


Jeśli poszukujesz piekarnika do zabudowy – Samsung ma naprawdę wiele do powiedzenia w tej kwestii. Wybierz jeden z modeli piekarników renomowanej firmy z katalogu Komfort.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.