leftImage
Kuchnie -20%
przy zakupie minimum 2 szafek. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

PIEKARNIKI DO ZABUDOWY KERNAU

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Piekarniki Kernau

Szukacie dobrej jakości energooszczędnego piekarnika? Jeśli tak, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie piekarniki Kernau są aktualnie dostępne w naszej ofercie. W katalogu tej uznanej polskiej marki znajdziecie zarówno nowoczesne piekarniki do zabudowy, jak i taki model jak piekarniki Kernau retro. Łącznie, piekarniki Kernau to w naszym sklepie online kilkanaście różnych modeli piekarników z najnowszych katalogów tego producenta sprzętu AGD.Piekarnik Kernau – jakie zalety mają modele tej marki?

  • Piekarniki Kernau oferują bardzo dobry stosunek jakości do ceny. W ciągu 30 lat działalności ta polska marka zdobyła sobie zaufanie wielu klientów nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach.
  • Piekarniki Kernau wyposażone są w nowoczesny termoobieg 3D. Do jego stworzenia wykorzystana została specjalna grzałka kołowa oraz system wentylatorów. Termoobieg 3D w piekarnikach Kernau pozwala na utrzymanie stałej, równomiernej temperatury w całej komorze.
  • Wśród opinii o piekarnikach Kernau często podkreślaną zaletą jest również łatwa pielęgnacja modeli tej marki. Wnętrze piekarników Kernau pokryte jest specjalną, łatwoczyszczącą emalią, która znacznie ułatwia mycie piekarnika.
  • W piekarnikach Kernau zastosowano także szereg technologicznych rozwiązań, które mają na celu zmniejszenie temperatury drzwiczek w czasie pracy piekarnika.

Piekarnik do zabudowy Kernau

Dużą część oferty piekarników tej marki stanowią piekarniki do zabudowy Kernau. W zależności od metrażu Waszej kuchni i układu zabudowy możecie wybrać standardowy piekarnik Kernau do zabudowy lub tak zwany model kompaktowy, o którym kilka słów więcej napisaliśmy poniżej. Oferta piekarników do zabudowy Kernau zróżnicowana jest nie tylko pod względem wymiarów. Znajdziecie w niej również piekarniki do zabudowy w różnych kolorach. Oprócz uniwersalnych piekarników do zabudowy Kernau czarnych możecie wybrać również piekarnik biały lub piekarnik w kolorze potocznie określanym jako inox (stal nierdzewna).Piekarnik Kernau 45 cm

Jeśli stoicie przed zadaniem aranżacji małej kuchni czy aneksu kuchennego, to z całą pewnością może zainteresować Was taki model jak kompaktowy piekarnik Kernau 45 cm. Mniejsza od standardowej wysokość takiego piekarnika pozwala Wam zaoszczędzić tak cenną w niewielkiej kuchni przestrzeń. Poza nieco mniejszą komorą piekarnik Kernau 45 cm nie różni się niczym od standardowych modeli wysokości 60 cm. Warto także dodać, że piekarniki kompaktowe Kernau różnią się od pełnowymiarowych modeli przede wszystkim wysokością. Szerokość i głębokość pozostaje w większości przypadków taka sama.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.