leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

OKAPY DO ZABUDOWY 60 CM

34 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Okapy do zabudowy 60 cm

Urządzenia AGD przeznaczone do zabudowy bardzo szybko stały się standardem wykorzystywanym zarówno w kuchniach nowoczesnych, jak i klasycznych aranżacjach tego pomieszczenia. Dotyczy to nie tylko takich elementów wyposażenia kuchni jak lodówki czy zmywarki, ale również kuchennych okapów. Nikogo więc nie powinno dziwić to, że aktualnie okapy do zabudowy 60 cm można znaleźć w ofercie praktycznie każdego większego producenta kuchennego wyposażenia. 

Okapów do zabudowy o tej standardowej szerokości nie mogło zabraknąć również w ofercie naszego sklepu online. W kategorii okapy do zabudowy 60 cm znajdziecie ponad 50 różnych modeli wyselekcjonowanych z nowych katalogów znanych i cenionych zarówno w Polsce, jak i za granicą producentów AGD. W ciągłej sprzedaży mamy między innymi okapy do zabudowy szerokości 60 cm takich marek jak Beko, Gorenje, Samsung czy Whirlpool. Na uwagę zasługują także dostępne w naszym sklepie okapy do zabudowy 60 cm polskiej marki Kernau. Wyróżnia je nie tylko atrakcyjna cena, ale również solidne wykonanie.Okap do zabudowy 60 cm – jaki wybrać?

Jaki okap kuchenny do zabudowy 60 cm wybrać? Na co zwrócić uwagę przy zakupie tego elementu wyposażenia kuchni? Jedną z podstawowych kwestii jest sposób montażu okapu do zabudowy, czyli to, czy będzie to model podłączony do wentylacji, czy okap do zabudowy 60 cm wkładowy, działający w trybie pochłaniacza. Okapy do zabudowy 60 cm kominowe dzięki podłączeniu do kanału wentylacyjnego odprowadzają kuchenne zapachy i opary na zewnątrz budynku. Natomiast okapy wkładowe działają całkowicie niezależnie od systemu wentylacji, a pochłanianie niepożądanych zapachów ma miejsce dzięki zastosowaniu wewnętrznego filtra węglowego.  Mimo nieco mniejszej wydajności cieszą się one sporą popularnością ze względu na łatwy i bezproblemowy montaż. 

Przy wyborze konkretnego modelu okapu do zabudowy 60 cm warto zwrócić uwagę także na poziom emisji hałasu urządzenia. Większość dostępnych na rynku modeli w trakcie pracy generuje hałas na poziomie od 60 do ponad 70 dB. Oczywiście w większości przypadków lepiej sprawdzi się okap kuchenny do zabudowy 60 cm cichy. Z drugiej strony jest to urządzenie włączane jedynie okresowo, nie ma to więc aż tak dużego znaczenia, jak na przykład w przypadku lodówki, która pracuje całą dobę. 

Podobnie jak w przypadku wszystkich urządzeń AGD istotna jest również tak zwana klasa efektywności energetycznej. Klasyfikacja ta określana jest literami od A do G. Najbardziej ekonomiczne i energooszczędne są urządzenia w klasie A. Nowa klasyfikacja A-G zastąpiła stosowane wcześniej przez wielu producentów oznaczenia A+, A++, A+++ itd.Okapy kuchenne do zabudowy 60 cm – cena

Cena okapu kuchennego do zabudowy szerokości 60 cm zależy oczywiście od tego, na jaką markę się zdecydujecie i jaki konkretnie model z jej katalogu wybierzecie. Zakup kuchennego okapu do zabudowy to jednak w większości przypadków wydatek zdecydowanie mniejszy niż kupno lodówki czy zmywarki. Tanie okapy kuchenne do zabudowy 60 cm to przede wszystkim tak zwane modele podszafkowe. Cechują się one stosunkowo niewielką wydajnością, jednak idealnie sprawdzają się w bardzo małych kuchniach czy aneksach kuchennych. Można je bowiem zamontować pod wiszącymi kuchennymi szafkami, nie tracąc tym samym tak cennej w małej kuchni przestrzeni do przechowywania.

Ceny okapów do zabudowy rosną wraz z ich wydajnością, ilością dostępnych funkcji oraz klasą energetyczną. Mamy nadzieję, że dzięki szerokiej ofercie okapów do zabudowy 60 cm w naszym sklepie znajdziecie model idealnie dopasowany do Waszych potrzeb.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.