Current Image

Filtry

LODÓWKI WOLNOSTOJĄCE CZARNE

8 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki wolnostojące czarne

Jeśli w Waszej kuchni zamiast lodówki do zabudowy zdecydowaliście się na model wolnostojący, nie oznacza to wcale, że jesteście skazani na klasyczną lodówkę białą lub model w kolorze szczotkowanej stali nierdzewnej. Wręcz przeciwnie, w nowych kolekcjach lodówek i sprzętu AGD zdecydowanie przeważają takie modele jak lodówka wolnostojąca czarna.   

Lodówka czarna wolnostojąca to model, który idealnie sprawdzi się w kuchniach inspirowanych różnymi nowoczesnymi trendami wnętrzarskimi. Na wolnostojącą lodówkę w kolorze czarnym możecie jednak zdecydować się nie tylko w przypadku kuchni modernistycznych. Czarna błyszcząca powierzchnia takiej lodówki idealnie wpisuje się również w eleganckie kuchnie glamour czy art deco. Nic nie stoi również na przeszkodzie, aby po czarną lodówkę sięgnąć w przypadku klasycznej kuchni black&white lub wnętrza inspirowanego stylem nowojorskim.

Czarne lodówki wolnostojące to w naszym sklepie online kilkanaście różnych modeli. Są to lodówki z katalogów renomowanych producentów sprzętu AGD i wyposażenia kuchni. W sprzedaży mamy między innymi czarne lodówki wolnostojące Whirlpool i Samsung, a także lodówki w kolorze czarnym cenionej polskiej marki Kernau.Lodówka wolnostojąca czarna wysoka – jednodrzwiowa czy dwudrzwiowa?

Zastanawiacie się, czy w Waszej kuchni lepiej sprawdzi się lodówka wolnostojąca czarna wysoka jednodrzwiowa, czy może jednak szerszy model dwudrzwiowy? Jakie zalety mają poszczególne modele i czym różnią się poza wymiarami? 

Jednodrzwiowa lodówka wolnostojąca czarna wysoka to najpopularniejszy model, który sprawdzi się większości małych i średnich kuchni. W tej kategorii znajdziecie modele o różnej pojemności, którą możecie dopasować do liczby domowników korzystających na co dzień z lodówki. Czarne lodówki wolnostojące wysokie są też wyposażone w przeróżne dodatkowe funkcje i rozwiązania zwiększające wydajność energetyczną lodówki czy przedłużające świeżość przechowywanych w niej produktów spożywczych. Oczywiście te dodatkowe funkcje mają często wpływ na finalną cenę czarnej lodówki.

W przypadku dużej i przestronnej kuchni, z której na co dzień korzysta wieloosobowa rodzina, lodówka jednodrzwiowa może okazać się rozwiązaniem niewystarczającym. Wyposażenie takiej kuchni możecie uzupełnić o wolnostojące czarne lodówki wysokie dwudrzwiowe. Są to zarówno lodówki, w których komory chłodzące umieszczone są nad komorami zamrażalnika, jak i tak zwane modele side by side. W przypadku lodówek side by side komora lodówki i komora zamrażalnika umieszczone są równolegle w pionie obok siebie. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie w sytuacji, gdy na co dzień często korzystacie z produktów mrożonych i chcecie mieć do nich łatwy i szybki dostęp. W zależności od wybranego modelu pojemność komory chłodzącej takiej lodówki wynosi od 300 do ponad 400 litrów. Spokojnie więc spełni oczekiwania nawet 5 czy 6-osobowej rodziny. Duże lodówki czterodrzwiowe posiadają też często takie dodatkowe funkcje jak kostkarka do lodu czy wbudowany dystrybutor schłodzonej wody.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje