leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LODÓWKI DO ZABUDOWY WHIRLPOOL

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki Whirlpool do zabudowy

Whirlpool to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek AGD. Oferuje cały wachlarz sprzętów do kuchni oraz łazienki. Są one doceniane ze względu na swoją wysoką jakość, nowoczesność oraz design. Urządzenia te wychodzą także naprzeciw oczekiwaniom klientów, którzy preferują zabudowane sprzęty kuchenne. Należą do nich także lodówki Whirlpool do zabudowy.

Lodówki do zabudowy Whirlpool – niezawodność na co dzień

Kiedy kupujesz do mieszkania nowe sprzęty elektroniczne, zależy Ci przede wszystkim na ich jakości i bezawaryjności. Ma być to inwestycja na lata, a korzystanie z nich powinno być intuicyjne. Niezawodność urządzeń AGD to cecha, na której zależy wszystkim ich użytkownikom.

Do takich sprzętów można zaliczyć lodówki do zabudowy Whirlpool. Obecnie wiele osób decyduje się na wyposażenie swojej kuchni sprzętem pod zabudowę. Takie rozwiązanie pozwala na zaprojektowanie pomieszczenia w harmonijnym stylu. Estetyczny wygląd urządzenia to jednak nie wszystko. Przede wszystkim musi ono spełniać swoje funkcje, czyli zapewniać żywności odpowiednie warunki do bezpiecznego przechowywania. Lodówki Whirlpool do zabudowy sprawią, że będziesz zadowolony nie tylko z wystroju kuchni, ale także z wydajnej i cichej pracy urządzenia.

Whirlpool ma w swojej ofercie lodówki do zabudowy, w których zastosowano nowoczesne technologie, na przykład 6th Sense Precision Control – dzięki temu systemowi temperatura i wilgotność wewnątrz urządzenia jest ustawiana automatycznie, by przechowywana w niej żywność była jak najdłużej zdatna do spożycia.

Inną technologią, już niemal standardową w produkowanych obecnie lodówkach, jest No Frost. Lodówki do zabudowy Whirlpool No Frost umożliwiają rezygnację z odmrażania lodówki. Dzięki systemowi No Frost na ściankach lodówki nie osadza się szron. Zachodzi tam wymuszona cyrkulacja powietrza, a nadmiar wilgoci skrapla się do pojemnika przy agregacie, którego praca powoduje odparowanie wody poza lodówkę.

Whirlpool lodówka do zabudowy – wymiary

Lodówki Whirlpool do zabudowy mają rozmaite wymiary. W zależności od potrzeb i miejsca w kuchni wybierz lodówkę podszafkową albo wysoką, którą ustawisz tuż pod rzędem górnych szafek sięgających sufitu. Jeśli Twoja kuchnia jest mała, a Ty robisz zakupy codzienne, lodówka Whirlpool do zabudowy 70 cm może się okazać dla Ciebie idealna. Kiedy jednak mieszkasz z większą rodziną, a Twoje zakupy duże, lepiej sprawdzi się lodówka Whirlpool do zabudowy 177 cm. Jeśli zależy Ci na jeszcze większej przestrzeni, najbardziej odpowiednia będzie lodówka do zabudowy Whirlpool 193 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.