leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LODÓWKI DO ZABUDOWY BEKO

0 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki Beko do zabudowy

Wśród licznych na rynku producentów sprzętu AGD pozytywnie wyróżnia się marka Beko. Firma ma w swojej ofercie rozmaite urządzenia do kuchni oraz łazienki. Dużą część z nich stanowią lodówki – także te w zabudowie. Lodówki Beko do zabudowy to praktyczne i nowoczesne rozwiązanie dla każdego.

Lodówki do zabudowy Beko – dopasuj je do swojego wnętrza i stylu kuchni

Lodówka to obowiązkowy element wyposażenia każdej kuchni. Jej główna funkcja to zapewnienie przechowywanej w niej żywności odpowiedniej temperatury, aby ta pozostała jak najdłużej świeża. Obecnie oczekiwania co do tego sprzętu są nieco większe. Na pewno zależy Ci na tym, by lodówka pracowała wydajnie i cicho, była energooszczędna, a ponadto pięknie prezentowała się w kuchni.

Lodówki Beko zaprojektowano w nowoczesnym, minimalistycznym stylu. Jednak w przypadku ustalonego już wystroju kuchni wolnostojąca lodówka, choćby najpiękniejsza, może zepsuć efekt wizualny. W kuchniach loftowych, minimalistycznych czy industrialnych czarna lub stalowoszara lodówka będzie wyglądać efektownie. Jednak już w pomieszczeniach w stylu rustykalnym, angielskim lub Hampton taka kolorystyka i nowoczesny design może skutecznie zepsuć całą koncepcję.

Lodówki do zabudowy Beko to doskonałe rozwiązanie w tej sytuacji. Kuchnia zachowa swój charakter, ponieważ drzwi lodówki ukryjesz za frontem meblowym, takim samym jak pozostałe wyposażenie tego pomieszczenia. Sprzęt natomiast nadal będzie pełnił swoją podstawową funkcję, ale nie tylko – lodówki do zabudowy Beko są na takim samym poziomie technologicznym, co modele wolnostojące. Choć z zewnątrz może wyglądać jak XIX wieczna szafka zdobiąca wiejską chatę, we wnętrzu lodówki Beko do zabudowy kryją się innowacje i nowoczesne systemy.

Jedno z takich wygodnych rozwiązań posiada lodówka do zabudowy Beko No Frost. Dzięki wymuszonej cyrkulacji powietrza w lodówce system No Frost zapobiega osiadaniu na ściankach lodówki szronu, który trzeba następnie sukcesywnie usuwać. Inaczej lodówka nie będzie pracowała wydajnie, pobierze więcej prądu, by w oszronionym urządzeniu zapewnić odpowiednio niską temperaturę. Przy zbyt wysokiej temperaturze w lodówce na półkach pojawi się wilgoć i brud. W lodówkach bezszronowych nadmiar wilgoci z powietrza skrapla się w pojemniku, a woda stamtąd dostaje się do zbiornika blisko agregatu. Pracujący agregat sprawia, że woda się nagrzewa, a para wodna dostaje się na zewnątrz lodówki.

Lodówki do zabudowy Beko – wybierz swój wymarzony model

Poza aspektami wizualnym i technologicznym istotną kwestią podczas wyboru lodówki są jej wymiary. W zależności od miejsca, jakim dysponujesz w kuchni, możesz zdecydować się na model niski, na przykład podszafkowy, lub wysoki – w zależności od konkretnego urządzenia dodatkowo dwudrzwiowy oraz wyposażony w kostkarkę do lodu. Różnorodność wymiarów widać w przykładowych modelach lodówek Beko.

  • Lodówka Beko do zabudowy 70 cm – sprawdzi się w bardzo małych kuchniach. Jest przydatna dla osób, które nie kupują żywności na zapas, nie mrożą przygotowanych wcześniej potraw, a w domu gotują dość rzadko.
  • Lodówka Beko do zabudowy 177 cm – najbardziej odpowiednia do niewielkich lub średnich kuchni. Zmieszczą się w niej standardowe zakupy. Jest wyposażona w zamrażarkę, więc swobodnie przygotujesz na zapas posiłki na awaryjne sytuacje.
  • Lodówka Beko do zabudowy 193 cm – lodówka dla dużych rodzin lub miłośników gotowania różnorodnych potraw. Dostępna także w wersji dwudrzwiowej oraz z kostkarką.

Dzięki zaletom lodówek Beko do zabudowy i ich różnorodności znajdziesz wśród nich model idealny do Twojej kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.