Current Image

Filtry

LODÓWKI WHIRLPOOL

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówka Whirlpool – zawsze dobry wybór

Jeśli mierzysz się z wyborem lodówki, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Sprawdź, na jakie funkcje i cechy powinieneś zwrócić uwagę, by kupić sprzęt odpowiadający Twoim potrzebom. Przekonaj się, czy wymagania te spełnia lodówka Whirlpool.

Lodówki Whirlpool – nowoczesne rozwiązania dla Twojej kuchni

Wchodząc do sklepu ze sprzętem AGD lub buszując po stronach internetowych w celu znalezienia lodówki, która spełniałaby Twoje oczekiwania, można pogubić się wśród wielu proponowanych modeli, kolorów, producentów i funkcji. Na początku zastanów się, na czym Ci najbardziej zależy. Lodówka będzie zabudowana czy wolnostojąca, potrzebujesz dużo miejsca na żywność, czy codziennie robisz zakupy i wystarczy Ci mniejszy model?

Produkowane przez firmę Whirlpool lodówki spełnią wymagania każdego. Wśród oferowanych modeli znajdziesz zarówno lodówki Whirlpool do zabudowy, jak i modele wolnostojące. Wszystkie idealnie spełniają swoją podstawową funkcję, czyli utrzymują temperaturę, w której żywność pozostaje świeża i smaczna. Dostępne obecnie modele lodówek Whirlpool posiadają bardzo przydatną technologię No Frost. Dzięki niej zapomnisz o konieczności ich rozmrażania. Lodówki Whirlpool sprawdzą się w mieszkaniach singli i par, a także kilkuosobowych rodzin.

Lodówki Whirlpool – wybierz swój wymarzony model

Funkcja No Frost należy już do standardowych cech produkowanych obecnie lodówek. Dzięki niej nie trzeba co kilka tygodni rozmrażać lodówki, by osadzony na ściankach szron mógł z nich spłynąć. Łączy się to z długim czekaniem na roztopienie lodu, bałaganem w kuchni i problemem z przechowywaniem jedzenia. Lodówki Whirlpool No Frost umożliwiają wytarcie lodówki raz na kilka miesięcy – nie trzeba przejmować się rozmrażaniem, na ścianach nie odkłada się lód. Zdecydowanie warto zdecydować się na taki model.

Wybierając meble do kuchni, przemyśl też, czy sprzęty kuchenne będą zabudowane, czy wolnostojące. Lodówki Whirlpool do zabudowy sprawdzą się w małych kuchniach lub w przypadku aneksu kuchennego połączonego z salonem. Dzięki zabudowanej lodówce część kuchenna będzie wyglądać estetyczniej, a lodówka nie będzie rzucać się w oczy osobom przebywającym w salonie.

Lodówki Whirlpool – wymiary

Whirlpool oferuje różne wysokości lodówek. W zależności od zabudowy kuchennej oraz przestrzeni, której potrzebujesz na przechowywanie żywności, zdecyduj się na modele niższe lub wyższe. Jeśli nie kupujesz jedzenia w dużych ilościach, postaw raczej na lodówkę Whirlpool 150 cm. Nie będzie ona zajmowała wiele przestrzeni, a nad nią zawiesisz szafkę lub półki. Ponadto oszczędzisz na energii elektrycznej – im większa i pojemniejsza lodówka, tym więcej prądu pobiera. W tym przypadku sprawdzi się także lodówka Whirlpool 160 cm – nieco większa, ale nadal ergonomiczna.

A może mieszkasz z liczną rodziną i kupujesz duże ilości jedzenia, by zawsze można było przygotować większy posiłek? Jeśli tak, pomyśl o zakupie lodówki Whirlpool 180 cm. Taka wysokość lodówki, a co za tym idzie, jej większa pojemność, będzie świetnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi oraz osób często przyjmujących gości i lubiących dla nich gotować.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje