Current Image

Filtry

LODÓWKI SAMSUNG NO FROST

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki Samsung No Frost

System No Frost staje się standardową funkcją w dostępnych na rynku lodówkach. Nic dziwnego – brak konieczności rozmrażania tego sprzętu to mocny argument przemawiający za jego zakupem. Tej technologii nie mogło zabraknąć w lodówkach Samsung. Producenta, który przoduje we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań do oferowanych produktów.

Lodówki Samsung No Frost – zapomnij o rozmrażaniu

Rozmrażanie lodówki to zajęcie wymagające dużej dawki cierpliwości. Wyciągnięcie z półek produktów, znalezienia dla nich miejsca na kilka godzin, zbierająca się podłodze woda, oczekiwanie na roztopienie się zalegającego szronu (mimo pokusy, nie rozbijaj go)… Możesz zapomnieć o tych wszystkich czynnościach, decydując się na kupno lodówki Samsung No Frost.

System No Frost polega na utrzymaniu niskiego poziomu wilgoci w lodówce. W urządzeniu No Frost dochodzi do cyrkulacji powietrza, a gdy jest ono wilgotne, nie zostaje wewnątrz lodówki, jak się to dzieje w przypadku lodówek z chłodzeniem statycznym. Zamiast tego skrapla się, a następnie powstała woda dostaje się do agregatu. Nagrzany agregat powoduje, że woda paruje poza lodówkę, dzięki czemu szron nie pozostaje w jej wnętrzu.

Warto zwrócić uwagę na to, że niektóre modele lodówek nie mają pełnego systemu No Frost – czasem jest on zastosowany tylko do lodówki, a czasem jedynie do zamrażarki. Najlepszą opcją będzie wybór modelu Full No Frost.

Dzięki temu rozwiązaniu w lodówce zawsze jest odpowiednia temperatura – przez warstwę szronu osadzoną na ściankach urządzenie pobiera więcej prądu, a przy tym szybciej gromadzi się wilgoć i brud. Może to doprowadzić do popsucia się żywności. Lodówki No Frost Samsung zapobiegają marnowaniu jedzenia i są energooszczędne.

Na jeszcze większe oszczędności energii elektrycznej pozwoli Ci lodówka Samsung No Frost A+++, obecnie – ze względu na zmianę skali klasy energetycznej – lodówka Samsung No Frost C. Oznaczenie C to obecnie najbardziej energooszczędne urządzenia. Wcześniej było to A+++. Aktualnie nie używa się już skali od A+++ do D, ale od A do G, uwzględniając, że póki co klasy A i B nie są stosowane – posłużą od oznaczeń dopiero w przyszłości, ponieważ producenci sprzętów elektrycznych prześcigają się w energooszczędnych rozwiązaniach i skali mogłoby zabraknąć.

Lodówki No Frost Samsung są więc rozwiązaniem wygodnym i ekologicznym. Wybierając odpowiedni model, z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb oraz wystroju kuchni. Funkcja No Frost i energooszczędność to nie jedyne zalety tego urządzenia. W zależności od swoich potrzeb wybierz lodówkę dwudrzwiową lub wyposażoną w kostkarkę do lodu – wśród produktów marki Samsung znajdziesz lodówki No Frost z rozmaitymi funkcjami.

Lodówki Samsung No Frost – dopasuj kolor do swojej kuchni

Poza jakością, klasą energetyczną i dodatkowymi funkcjami, zwróć uwagę na wygląd lodówki. Musi on współgrać z kuchnią. Jeśli urządzona jest ona w stylu tradycyjnym, rustykalnym lub skandynawskim, najbardziej uniwersalna będzie lodówka Samsung No Frost biała. Na białą lodówkę zdecyduje się także w przypadku nowoczesnej kuchni w kolorystyce czarno-białej.

Do tej ostatniej, czarno-białej kuchni, odpowiednia będzie także lodówka Samsung No Frost czarna. Czarna lodówka świetnie uzupełni też wnętrze loftowe (czerń połączona z drewnem), a także utrzymane w czarno-grafitowej, surowej stylistyce.

Lodówki Samsung No Frost – wymiary

Wymiary lodówki zależą przede wszystkim od rozmiaru Twojej kuchni, a także potrzeb. Dla singla lub par wystarczająca będzie mniejsza lodówka, chyba że preferujesz rzadsze, ale większe zakupy. Dla kilkuosobowej rodziny najbardziej użyteczne będą:

  • - lodówki Samsung No Frost 170 cm
  • - lodówka Samsung No Frost 175 cm
  • - lodówka Samsung No Frost 180 cm
  • - lodówka Samsung No Frost 203 cm

Dzięki wyższej lodówce zyskasz większą przestrzeń do przechowywania żywności, a także dodatkowe miejsce, które możesz wykorzystać na przykład na kostkarkę do lodu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje