Current Image

Filtry

LODÓWKI SAMSUNG

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki Samsung – jakość i nowoczesność

Nowoczesna i praktyczna lodówka to kluczowy elementy wyposażenia każdej kuchni. Jeśli stoisz właśnie przed jej wyborem, zastanów się, jakie funkcje, poza przechowywaniem żywności, są według Ciebie najważniejsze. Potrzebujesz większej lodówki, czy mniejszy model będzie wystarczający? A może ważna jest dla Ciebie funkcja No Frost? Wśród lodówek Samsung na pewno znajdziesz produkt dla siebie.

Lodówki Samsung – inteligentne rozwiązania dla Twojej kuchni

Firma Samsung słynie z innowacyjnych rozwiązań oraz wdrażania nowinek technologicznych. Dzięki temu od lat cieszy się popularnością oraz zaufaniem konsumentów. Na jej sprzęty decydują się osoby ceniące sobie wygodę i nowoczesne rozwiązania.

Do takich urządzeń należą lodówki Samsung. Wszystkie z oferowanych obecnie na rynku modeli są bezszronowe. W zależności od liczby osób w mieszkaniu oraz wielkości zakupów spożywczych możesz wybrać większą, dwudrzwiową lodówkę, lub taką o mniejszej pojemności. Możesz także kupić lodówkę wolnostojącą lub do zabudowy – ustal to już na etapie projektowania kuchni.

Lodówki Samsung – wybierz swój wymarzony model

Rozmrażanie lodówki należy często do najmniej lubianych obowiązków domowych. Kilkugodzinne czekanie na skroplenie się szronu ze ścian lodówki oraz zamrażarki, bałagan w kuchni oraz dylemat, co zrobić z żywnością podczas całego procesu – pewnie nie tak wyobrażasz sobie przyjemnie spędzone popołudnie. Na szczęście możesz tego uniknąć, decydując się na zakup lodówki Samsung No Frost. Dzięki tej technologii na ścianach lodówki nie gromadzi się lód, który nierozmrażany co kilka tygodni może wpłynąć negatywnie na działanie urządzenia. Możesz wówczas ograniczyć się do przecierania ścian lodówki raz na jakiś czas.

Ważną kwestią do rozważenia podczas kupna lodówki jest jej rodzaj. Masz do wyboru lodówki Samsung do zabudowy lub wolnostojące. Lodówki do zabudowy sprawdzą się w mniejszych kuchniach, w których odejście od kolorystyki mebli może optycznie zmniejszyć pomieszczenie i zaburzyć jego wystrój. Kiedy jednak Twoja kuchnia jest utrzymana w czarnej bądź metalicznej kolorystyce, dobrze będzie się w niej prezentować nowoczesna lodówka wolnostojąca.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem zastosowanym w niektórych modelach lodówek Samsung jest kostkarka do lodu. Dzięki niej nie musisz pamiętać o mrożeniu wody w woreczkach lub foremkach. Jeśli Ty oraz Twoja rodzina często pijecie napoje z dodatkiem lodu, wybór lodówki Samsung z kostkarką jest strzałem w dziesiątkę. Pamiętaj jednak, że kostkarka umieszczona na drzwiach lodówki zmniejsza jej pojemność. Na kostkarkę warto zdecydować się, kiedy wybierasz do swojej kuchni dużą lodówkę. W ofercie znajdują się lodówki Samsung dwudrzwiowe. Ten zakup zagwarantuje Ci dużo miejsca do przechowywania artykułów spożywczych oraz dodatkową przestrzeń, np. na kostkarkę.

Lodówki Samsung – wymiary

Modele lodówek Samsung dostępne są w różnych wysokościach, dzięki czemu dobierzesz urządzenie dostosowane do wielkości kuchni, potrzeb Twoich oraz innych domowników. Wśród dostępnych opcji są:

  • - lodówki Samsung 70 cm,
  • - lodówki Samsung 150 cm,
  • - lodówki Samsung 160 cm,
  • - lodówki Samsung 170 cm,
  • - lodówki Samsung 185 cm.

Jeśli jesteś singlem, który w żywność zaopatruje się na bieżąco, wystarczy Ci mniejsza lodówka – większa może generować niepotrzebne koszty energii elektrycznej. Gdy z kuchni korzysta kilka osób albo wybierasz się raz w tygodniu na duże zakupy, lepiej wybrać większe urządzenie.

Lodówki Samsung – wybierz idealny kolor

Decydując się na lodówkę w zabudowie, nie musisz martwić się jej kolorem – na drzwiach będzie znajdować się front meblowy. Możesz jednak wybrać opcję wolnostojącą. Jeśli Twoja kuchnia jest utrzymana w nowoczesnym, minimalistycznym stylu, warto zdecydować się na taki model. Podkreśli on charakter pomieszczenia, a dopasowując kolorystkę do pozostałych sprzętów kuchennych, np. piekarnika oraz zmywarki, uzyskasz świetny efekt. Lodówki Samsung srebrne sprawdzą się w kuchniach, w których dominuje kolor metaliczny, a lodówki Samsung czarne to fenomenalne rozwiązanie do wnętrz loftowych lub monochromatycznych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje