Current Image

Filtry

LODÓWKI KERNAU

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki Kernau

Kernau to rodzima marka, która na polskim i międzynarodowym rynku działa już od ponad ćwierć wieku. W tym czasie sprzęt AGD Kernau zdobył sobie zaufanie klientów w Polsce i wielu innych europejskich krajach. W katalogu produktów Kernau znajdziecie szeroką gamę nowoczesnych i solidnych urządzeń AGD. Są to między innymi kuchenki mikrofalowe, piekarniki, okapy, zmywarki, a także lodówki Kernau. W tej ostatniej kategorii marka ta oferuje kilkanaście modeli  chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek o różnej pojemności. Lodówki Kernau znajdziecie także w ofercie naszego sklepu online. Jeśli szukacie aktualnie solidnej, nowoczesnej lodówki, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi dostępnymi w tej kategorii produktami marki Kernau.Lodówki Kernau – opinie

Produkty Kernau mają na rynku opinię solidnych, niedrogich i niezawodnych urządzeń AGD. Jeśli chodzi o lodówki Kernau, to opinie dotyczą bardzo często solidnego wykonania i długiego okresu gwarancji. To właśnie przedłużony okres gwarancji jest często tym, co wyróżnia lodówki Kernau na tle urządzeń innych marek. Podczas gdy standardowy okres gwarancji na urządzenia AGD wynosi zwykle 2 lata, lodówki Kernau, podobnie zresztą jak inne urządzenia tej firmy objęte są aż 5-letnią gwarancją.Lodówki Kernau – jaka najlepsza?

To, jaka lodówka Kernau będzie najlepsza w przypadku Waszej kuchni, zależy oczywiście od metrażu pomieszczenia, układu kuchni i jej wystroju. Bardzo ważne jest również to, ilu domowników będzie na co dzień korzystało z lodówki. Wymiary lodówki Kernau mogą się znacząco różnić w zależności od wybranego modelu. W ofercie tej marki znajdziecie zarówno standardowe lodówki jednodrzwiowe Kernau, jak i lodówki Kernau dwudrzwiowe. Modele dwudrzwiowe są oczywiście o wiele bardziej pojemne i sprawdzą się idealnie w przestronnej kuchni, z której na co dzień korzysta cała rodzina. Duże lodówki Kernau posiadają często również dodatkowe funkcje jak, chociażby kostkarka do lodu czy dystrybutor wody. 

Zdecydowaną większość oferty lodówek Kernau stanowią jednak standardowe modele jednodrzwiowe, które sprawdzą się w średniej wielkości kuchniach. Producent ten nie zapomniał jednak również o posiadaczach bardzo małych kuchni czy aneksów kuchennych. Z myślą o aranżacjach takich pomieszczeń powstały niskie lodówki Kernau, które można z powodzeniem umieścić w dolnej linii kuchennych szafek. 

Lodówki Kernau to modele wolnostojące, a także kilka modeli przeznaczonych do zabudowy. Lodówki tej marki cechują się dużą różnorodnością nie tylko pod względem pojemności, ale także designu i kolorystyki. Te elementy nie mają dużego znaczenia w przypadku lodówek do zabudowy, które finalnie i tak zasłonięte są kuchennymi frontami. Kolor lodówki odgrywa jednak bardzo dużą rolę w przypadku urządzeń wolnostojących. W najnowszej kolekcji lodówek Kernau znajdziecie nie tylko klasyczne lodówki białe i nowoczesne modele w kolorze czarnym. Producent ten oferuje również lodówki w różnych odcieniach szarości, czy też w kolorze inox, czyli kolorze szczotkowanej stali nierdzewnej.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje