Current Image

Filtry

LODÓWKI BIAŁE

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lodówki białe

Biały to już od lat jeden z najczęściej wybieranych kolorów lodówek. W ostatnich latach, wraz z rosnącą popularnością nowoczesnych trendów wnętrzarskich w kuchniach zaczęły się co prawda pojawiać także lodówki w kolorze czarnym czy szarym. Jednak lodówki białe nadal mają szerokie grono zwolenników. 

Lodówek w kolorze białym nie mogło oczywiście zabraknąć również w asortymencie naszego sklepu. W stałej sprzedaży mamy aż kilkadziesiąt różnych modeli białych lodówek. Są to lodówki w kolorze białym z oferty renomowanych producentów elektronicznego sprzętu AGD. W sprzedaży mamy między innymi lodówki białe Beko, Kernau, Whirlpool i Samsung.Biała lodówka w kuchni

W jakich aranżacjach sprawdzi się biała lodówka w kuchni? Lodówka w kolorze białym to chyba najbardziej uniwersalny i ponadczasowy wybór. Na lodówki białe możecie zdecydować się zarówno w kuchennych aranżacjach w nowoczesnym stylu, jak i w przypadku wnętrz inspirowanych klasycznymi trendami. Biała lodówka wolnostojąca to więc bardzo często gwarancja tego, że bez trudu wykorzystacie ją również po zmianie wystroju kuchni. 

Inspiracje na kuchnie z białą lodówką znaleźć możecie wśród przeróżnych wnętrzarskich trendów. Biała lodówka może być elementem kuchni total white, w której zarówno meble, jak i wszystkie urządzenia AGD są w tym ponadczasowym kolorze. Lodówka biała może być jednak również elementem wyposażenia kuchni klasycznych czy też aranżacji minimalistycznych. Biała lodówka świetnie wpisuje się w wiele kuchni skandynawskich czy surowych kuchni loftowych. 

Na białą lodówkę możecie zdecydować się także w przypadku nowoczesnych kuchni z białymi meblami na wysoki połysk. W takim przypadku warto zdecydować się na model o lekko błyszczącej powierzchni, która będzie współgrała z frontami na wysoki połysk. Pamiętajcie jednak, że tego typu białe lodówki są nieco bardziej wymagające pod względem pielęgnacji. Alternatywnie zamiast lodówki wolnostojącej do kuchni z białymi meblami możecie wybrać model przeznaczony do zabudowy.Lodówki białe – jakie wybrać?

Jakie białe lodówki wybrać? Sam kolor i design lodówki to oczywiście nie wszystko, na co powinniście zwrócić uwagę, wybierając model w kolorze białym. Co jeszcze sprawdzić przed zakupem białej lodówki? 

Jednym z podstawowych parametrów przy zakupie lodówki, niezależnie od tego, czy jest to lodówka biała, czy model w innym kolorze, jest jej pojemność. Powinna być ona oczywiście uzależniona od ilości osób, które na co dzień korzystają z tego urządzenia. Za standard przyjmuje się zwykle 120 litrów + 30 litrów na każdą dodatkową osobę w gospodarstwie domowym.

Bardzo duże znaczenie ma również klasa energetyczna lodówki. Warto pamiętać, że jest to jedno z niewielu urządzeń, które w domu włączone jest przez całą dobę i stale pobiera energię elektryczną. Klasy energetyczne urządzeń AGD określone są literami od A do G. Najbardziej ekonomiczne są oczywiście białe lodówki w klasie energetycznej A.Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje