leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

MIKROFALÓWKI DO ZABUDOWY

35 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Kuchenki mikrofalowe do zabudowy

Elementem wyposażenia nowoczesnych kuchni coraz częściej są sprzęty do zabudowy. Zmywarki, lodówki i piekarniki są obudowane frontami meblowymi, dzięki czemu wkomponowują się w wystrój pomieszczenia. Podobnie jest w przypadku mikrofalówek. Kuchenki mikrofalowe do zabudowy na ogół umieszcza się nad piekarnikiem pośród szafek, lub w kuchennym słupku.

Mikrofalówki do zabudowy – innowacyjne rozwiązania dla Twojego domu

Do wygodnych i nowoczesnych rozwiązań w kuchniach należy mikrofala pod zabudowę. Mikrofalówka to bardzo popularne i praktyczne urządzenie. Jej główne zadanie to szybkie podgrzanie posiłków, ale wraz z rozwojem technologii mikrofalówka zyskała wiele nowych funkcji – grillowanie, odmrażanie, opiekanie, a nawet gotowanie na parze.

Mikrofalówka pod zabudowę ma wiele zalet. Warto się na nią zdecydować w przypadku ograniczonego metrażu kuchni. Oszczędzasz w ten sposób cenne miejsce na blatach kuchennych, na których każdy umieszczony sprzęt ogranicza przestrzeń roboczą. Pozbywasz się też problemu plączących się przewodów – znajdują się one za mikrofalówką.

Również w przypadku aneksów kuchennych korzystniejszy będzie wybór mikrofalówki do zabudowy – zarówno ze względów estetycznych, jak i ergonomicznych. Wystroju mieszkania nie psują losowo umieszczone sprzęty, lokalizacja zabudowanych urządzeń jest zaplanowana i przemyślana. Poza tym aneksy zazwyczaj nie są duże i każde dodatkowe miejsce do przygotowywania posiłków jest potrzebne.

Mikrofalówki do zabudowy – wymiary

Przed kupnem mikrofalówki zastanów się, na jak duże urządzenie możesz sobie pozwolić, aby nie zajmowało zbyt wiele miejsca w kuchni. Na szczęście mikrofalówki pod zabudowę występują w wielu rozmiarach. Najważniejsza w tym przypadku jest szerokość. Głębokość i wysokość można dopasować do układu mebli, szerokość najlepiej dostosować do szerokości piekarnika, który często znajduje się pod mikrofalówką.

Najmniejsza mikrofalówka do zabudowy ma szerokość 40 cm. Jeśli Twoja kuchnia należy do niewielkich, nie musisz rezygnować z wygód, które zapewnia kuchenka mikrofalowa. W przypadku nieco większych pomieszczeń możesz sobie pozwolić na mikrofalówkę o szerokości 45 cm. Do najczęściej wybieranych sprzętów należą:

  • - mikrofalówka do zabudowy 45 cm
  • - mikrofalówka do zabudowy 50 cm
  • - mikrofalówka do zabudowy 60 cm
Dzięki licznym dostępnym wymiarom i opcjom, które można dopasować do swoich potrzeb, mikrofalówka sprawdzi się w każdej kuchni.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Zobacz powiązane Inspiracje

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.