Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

PŁYTKI CZARNE MATOWE

21 produktów
Filtry
  • Popularne filtry
  • Rodzaj pomieszczenia
  • Marka
  • Typ produktu
  • Styl
  • Grupa rozmiarowa
  • Wykończenie (1)
  • Kolor (1)
  • Kształt
  • Płytka rektyfikowana
  • Rozmiar
  • Antypoślizgowość
  • Powierzchnia
  • Kraj pochodzenia
  • Rodzaj płytki
  • Cena

  Domyślnie

  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  wysyłamy w 24h
  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 7-10 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  wysyłamy w 24h
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 7-10 dni
  Dostępny w 7-10 dni
  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 7-10 dni
  -13

  120,00 zł/paczka

  207,00 zł/paczka

  Dostępny w 14-21 dni
  Dostępny w 7-10 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 3-8 dni
  Dostępny w 3-8 dni

  Czarne płytki matowe z oferty sklepu Komfort

  Płytki czarne matowe są idealnym wyborem dla nowoczesnych wnętrz z kilku powodów. Po pierwsze, matowe wykończenie zapewnia elegancki i stonowany wygląd, który pasuje do wielu różnych nowoczesnych trendów. Po drugie, czarny kolor dodaje głębi i kontrastu, co pomoże w podkreśleniu innych elementów wnętrza. Po trzecie, płytki matowe są mniej podatne na zarysowania i odbicia światła, co sprawia, że pomieszczenie wygląda na bardziej schludne i spójne.

  Płytki czarne matowe - idealny wybór dla nowoczesnych wnętrz

  Płytki czarne matowe nadają wnętrzom eleganckiej głębi. To materiał chętnie wykorzystywany do aranżacji salonów, łazienek, kuchni, ale też przedpokojów, a nawet balkonów i tarasów. Wybierając czarne matowe płytki, zwróć uwagę na kluczowe właściwości produktu. Płytki czarne matowe na zewnątrz muszą być mrozoodporne i cechować się niską nasiąkliwością, podobnie jak te zastosowane w łazience. Czarne matowe płytki są esencją nowoczesnego minimalizmu. Jakie dają możliwości aranżacyjne?

  Odkryj czarne płytki matowe w różnych kształtach i rozmiarach

  Mówiąc płytki czarne matowe, mamy na myśli szereg różnego rodzaju produktów. Wśród nich znajdują się modele o różnej wielkości. Szukasz uniwersalnego rozmiaru? Postaw na płytki czarne matowe 60x60. A może wolisz prostokątny kształt? Wówczas dobrym rozwiązaniem są większe płytki czarne matowe 120x60 lub mniejsze płytki czarne matowe 30x60.

  Niezależnie, czy postawisz na płytki czarne matowe 60x60, płytki czarne matowe 120x60, płytki czarne matowe 30x60, czy inną grupę rozmiarową, weź pod uwagę także inne cechy produktu. Płytki matowe czarne mogą imitować kamień, czy beton, być monokolorowe lub wyróżniać się wzorem typu patchwork.

  Czarne matowe płytki: doskonałe rozwiązanie dla minimalistycznych aranżacji

  Lubisz minimalizm? Czyste, niezagracone nadmiarem przedmiotów przestrzenie sprawiają, że czujesz się dobrze? Sprawdź nasze propozycje na aranżacje z czarnymi matowymi płytkami w roli głównej.

  Czarne matowe płytki do łazienki to świetny wybór na wykończenie podłogi. W nowoczesnej łazience w stylu minimalistycznym możesz pokusić się o kontrast barw. Płytki podłogowe czarne matowe w połączeniu z białymi płytami na ścianie zrobią niezwykłe wrażenie!

  Szukasz inspiracji na minimalistyczną kuchnię? Czarne matowe płytki w kuchni doskonale prezentują się jako wykończenie ściany nad blatem. Upewnij się tylko, czy czarne matowe płytki w kuchni są łatwe w pielęgnacji!

  A może minimalizm chcesz wprowadzić do łazienki? Płytki podłogowe czarne matowe zbudują intymny, bardzo nastrojowy charakter pomieszczenia. Inny pomysł na czarne matowe płytki do łazienki to zastosowanie tego materiału na ścianie za wanną lub prysznicem dla efektu kontrastu z białymi akcesoriami.

  Czarne matowe płytki ścienne to świetny materiał do urządzenia salonu. Połącz je z jasnymi meblami i stwórz minimalistyczną, nowoczesną przestrzeń.

  Czarne matowe płytki do łazienki, kuchni, czy salonu to niejedyne opcje! Wykorzystaj płytki podłogowe czarne matowe do wykończenia podłogi na balkonie lub tarasie!

  Zobacz powiązane produkty

  Zobacz powiązane porady