Current Image

Filtry

PŁYTKI W KWIATY

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki w kwiaty

Motywy roślinne i kwiatowe to jeden z najbardziej ponadczasowych motywów dekoracyjnych. W tej czy innej postaci wzory kwiatowe możemy wykorzystać w łazienkach, lub kuchniach inspirowanych bardzo różnymi stylami architektonicznymi. Nic więc dziwnego, że nadal całkiem często i chętnie sięgamy po płytki w kwiaty i inne motywy florystyczne.

Trend ten znalazł odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu online. Płytki w kwiaty to w sklepie Komfort kilkanaście różnych wzorów z oferty czołowych polskich i europejskich marek ceramiki ściennej i podłogowej. Oferujemy między innymi płytki kwiaty Opoczno, Tubądzin czy Cersanit. Jeśli planujecie wykorzystać motywy roślinne w swojej aranżacji kuchni lub łazienki, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie płytki ścienne kwiaty są aktualnie dostępne w naszej ofercie.

Płytki ceramiczne kwiaty – do jakiego wnętrza pasują?

To, w jakiej aranżacji sprawdzą się płytki w kwiaty, zależy w dużej mierze od tego, na jaki wzór takich kafelków się zdecydujemy. Płytki kwiatowe i kafelki ozdobione różnymi innymi motywami roślinnymi to często domena klasycznych wnętrz. Na kafle w kwiaty w stonowanych, pastelowych kolorach możemy zdecydować się na przykład w aranżacjach kuchni czy łazienki w stylu angielskim lub prowansalskim. W zdecydowanej większości przypadków płytki ścienne w kwiaty wykorzystujemy w roli dekorów, łącząc z je z gładkimi płytkami w zbliżonej kolorystyce.

Płytki kwiatowe mogą być również interesującym elementem wielu wnętrz inspirowanych trendami etno. Po płytki kwiat wiśni możemy sięgnąć w przypadku aranżacji w stylu japońskim. Taki dekor w kwiaty możemy połączyć z jednolitymi białymi płytkami, a całość uzupełnić kilkoma akcentami w kolorze czarnym. Stworzymy w ten sposób harmonijne i spójne wnętrze.

Płytki ceramiczne kwiaty i motywy roślinne stosunkowo często wykorzystujemy również we wnętrzach w stylu retro. W takich aranżacjach możemy postawić na przykład na kafle w kwiaty imitujące popularne w zeszłym stuleciu ręcznie malowane tapety z kwiatowymi wzorami.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady