Current Image

Filtry

PŁYTKI NA BALKON

436 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki na balkon

Jak wybrać płytki na balkon, by przez lata zachował on estetyczny wygląd? Zanim rozpoczniesz zakupy, zwróć uwagę na kilka cech:

  • Płytki na balkonie powinny być wytrzymałe. Aby tak się stało, sprawdź ich mrozoodporność, ścieralność, a także nasiąkliwość. Nowoczesne płytki na balkon będą odporne na działanie czynników atmosferycznych oraz nie będą przyjmować zbyt dużo wilgoci (niska nasiąkliwość). Dzięki temu długo zachowają swój piękny wygląd – bez pęknięć czy rys.
  • Płytki na balkony powinny być również antypoślizgowe, aby ochronić przed upadkiem zwłaszcza dzieci i seniorów.
  • Każda płytka na balkon, jaką wybierzesz, musi być również łatwa do utrzymania w czystości. Pamiętaj, że im bardziej porowata powierzchnia kafelków, tym trudniej oczyścić balkon. Płytki gładsze dłużej prezentują się estetycznie.
  • Wybierz ładne płytki na balkon – czyli takie, które są utrzymane w Twoim guście!

Kafelki na balkon – gres

Nasi klienci bardzo często wybierają kafelki balkonowe wykonane z gresu. Dlaczego? Materiał ten spełnia wszystkie wymienione wyżej kryteria. Kafelki na balkon gresowe są trwałe, wytrzymałe, łatwe do oczyszczenia i antypoślizgowe. Nie nasiąkają także wodą i przez wiele lat prezentują się bardzo estetycznie. Co więcej, kafelki z gresu mogą pojawić się na każdym balkonie! Swobodnie wybierzesz nie tylko ich kolor, ale i rozmiar. Dzięki temu kafelki na balkonie będą prezentowały się jeszcze piękniej! Po prostu dobierz je do powierzchni balkonu. Mały balkon zyska, jeśli pojawią się na nim nieduże płytki (nie przytłoczą go optycznie). Na dużym balkonie możesz z kolei ułożyć zarówno spore, jak i te mniejsze kafelki.

Płytki balkonowe

Bardzo popularnym rozwiązaniem jest ułożenie na podłodze czy ścianach wnęki płytek balkonowych imitujących beton. Jednak to nie jedyna opcja! Płytka balkonowa, którą wybierzesz, może również optycznie do złudzenia przypominać kamień, drewno, a nawet… blachę! Jeśli lubisz niestandardowe rozwiązania, w sklepie Komfort znajdziesz także płytki balkonowe w modnych wzorach marokańskich!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.