Current Image

Filtry

PŁYTKI JODEŁKA

14 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki jodełka

Tak zwana jodełka kojarzy nam się często ze sposobem układania drewnianego parkietu. Po ten motyw dekoracyjny sięgamy jednak coraz częściej i coraz chętniej również w przypadku płytek ceramicznych. Co ciekawe, trend ten dotyczy to nie tylko płytek podłogowych, ale również płytek w jodełkę na ścianie.

Dla miłośników tego wzoru przygotowaliśmy kilkanaście różnych wzorów płytek w jodełkę. W sklepie online Komfort znajdziecie między innymi płytki jodełka Opoczno. Goccia, Baldocer czy Cersanit. Są to zarówno drewnopodobne płytki w jodełkę układane zwykle na podłodze, jak i wzory zaprojektowane z myślą o dekoracji ściany w kuchni, łazience czy nawet salonie. Jeśli uważacie, że płytki w jodełkę będą ciekawym uzupełnieniem aranżacji Waszego wnętrza, to zapraszamy do zapoznania ze wszystkim dostępnymi w tej kategorii produktami.

Płytki w jodełkę – w jakich aranżacjach sprawdzi się taki motyw dekoracyjny?

Ogromną zaletą płytek jodełka jest to, że dopasowują się one do charakteru wnętrza, w którym je wykorzystamy. Popularnym wyborem są płytki w jodełkę drewnopodobne, które wykorzystać możemy na podłodze zarówno w klasycznych, jak i nowoczesnych aranżacjach. Na ten sposób układania płytek decydujemy się jednak coraz częściej, również dekorując ściany. Jednym z bestsellerów są ostatnio płytki jodełka francuska, czyli tak zwany chevron. Takie kafelki mogą mieć przeróżne wzory i kolory. W zależności od charakteru naszego wnętrza i tego, jakie trendy architektoniczne nas zainspirowały, możemy sięgnąć po płytki jodełka jednokolorowe, imitujące marmur, inne rodzaje naturalnego kamienia czy nawet beton architektoniczny. Płytki jodełka możemy wykorzystać jedynie na niewielkim obszarze, tworząc ciekawą dekorację, lub wyłożyć nimi całą ścianę. Taki wzór płytek sprawdzi się w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim, nowoczesnej aranżacji czy klasycznej kuchni lub salonie. Po płytki w jodełkę możemy śmiało sięgnąć również we wnętrzu glamour czy wielu aranżacjach inspirowanych klimatami retro.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.