Current Image

Filtry

PŁYTKI MARMUROWE

50 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki marmurowe

Ceniony już od czasów starożytnych marmur przeżywa aktualnie prawdziwy renesans. Po płytki marmurowe sięgamy coraz częściej i coraz chętniej i wykorzystujemy je w aranżacjach o bardzo różnych charakterze. Płytki marmur dostępne są w niezwykle szerokiej gamie kolorów i formatów. Zyskujemy dzięki nim bardzo szerokie możliwości aranżacyjne i możemy stworzyć naprawdę efektowne i oryginalne wnętrze.

Płytki marmur w sklepie Komfort

O tym, że płytki a la marmur są niezwykle popularne, świadczy również oferta naszego sklepu online. Płytki imitujące marmur to w sklepie Komfort ponad 60 różnych wzorów. W ciągłej sprzedaży oferujemy płytki a la marmur Opoczno, Arte by Tubądzin, Cersanit czy Absolut Keramika. Oferujemy zarówno małe płytki marmurowe cegiełki, jak i tak popularne ostatnio wielkoformatowe płytki marmur. Tego rodzaju kafle marmurowe o dużych wymiarach wykorzystujemy coraz częściej nie tylko w kuchni czy łazience, ale również w aranżacjach salonu.

Płytki imitujące marmur – aranżacje

Jeszcze kilka lat temu płytki imitujące marmur kojarzyły nam się przede wszystkim z luksusowymi wnętrzami inspirowanymi stylem pałacowym. Ostatnie sezony przyniosły jednak prawdziwą rewolucję w wykorzystaniu marmurowych elementów we wnętrzach. Po płytki a la marmurowe możemy aktualnie sięgnąć zarówno w przypadku nowoczesnych wnętrz, jak i wielu klasycznych aranżacji.

W naturze marmur występuje w bardzo wielu wzorach i kolorach. Ta różnorodność znalazła oczywiście odzwierciedlenie w ofercie płytek imitujących marmur. W nowych kolekcjach producentów ceramiki bez trudu znajdziemy uniwersalne płytki marmurowe szare, białe czy czarne. Dostępnych jest również wiele innych, odważniejszych i nietuzinkowych wersji kolorystycznych tego rodzaju płytek. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład płytki marmur ze złotem. Po czarne płytki imitujące marmur ze złotymi żyłkami możemy sięgnąć na przykład we wnętrzu glamour. Z kolei białe płytki a la marmur ze złotem to świetny dodatek do wielu klasycznych aranżacji, a także nowoczesnych designerskich wnętrz.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady