Current Image

Filtry

PŁYTKI RETRO

19 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Płytki retro

Ostatnie kilka sezonów w branży dekoratorskiej upłynęło nam pod znakiem wyraźnej dominacji nowoczesnych trendów wnętrzarskich. Nie oznacza to jednak, że wnętrza w stylu retro czy vintage wyszły z mody. Tego rodzaju aranżacje cały czas mają szerokie grono zwolenników, a na płytki retro nadal decydujemy się zarówno w przypadku aranżacji kuchni czy łazienki, jak i salonu.

Płytki retro w sklepie internetowym Komfort to ponad 60 wzorów inspirowanych różnymi trendami. Są to między innymi płytki retro z kolekcji takich znanych producentów ceramiki jak Opoczno, Tubądzin, Cersanit, Absolut Keramika czy Euroceramic. Oferujemy kafelki retro w przeróżnych formatach i rozmiarach. Od niewielkich płytek retro cegiełek, przez kafelki w retro w standardowych rozmiarach, aż po retro mozaiki czy kafelki retro heksagonalne. Jeśli planujecie wnętrze inspirowane klimatami vintage, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie kafelki retro są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Płytki w stylu retro – czyli jakie?

Płytki w stylu retro to całkiem szeroka kategoria, w której znajdziemy wzory inspirowane kilkoma różnymi wnętrzarskimi trendami. Są to oczywiście klasyczne płytki retro białe w postaci tak zwanych cegiełek lub niewielkich heksagonów. Bestsellerem już od kilku sezonów są błyszczące białe płytki retro cegiełki z frezem. Jasny kolor, niewielki format i odbijająca światło powierzchnia na wysoki połysk mogą bardzo skutecznie powiększyć wizualnie nawet niewielką łazienkę.

Bardzo dużą popularnością cieszą się ostatnio również kafle retro w stylu patchwork. Takie płytki podłogowe i ścienne w stylu retro ozdobione są przeróżnymi motywami roślinnymi i geometrycznymi. Mozaika z płytek retro w stylu patchwork może być bardzo ciekawym elementem dekoracyjnym wielu aranżacji kuchni czy łazienki. Retro płytki to także wzory imitujące różnego rodzaju postarzane powierzchnie kamienne czy drewniane. W kategorii tej znajdziecie również kafelki retro inspirowane stylem art deco czy modą lat 50. i 60.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.